Forum wsparcia

uruchom Kontrolę Nie działa

pejman234@yahoo.compejman234@yahoo.com Posty: 1Verified User

Staram się włączyć funkcję kontroli startu na 17 GSXR1000 ABS bez żadnego szczęścia! Włączyłem już funkcje modelu R. Menu QS i AB jest dodawane i działa dobrze, ale gdy przytrzymam przycisk zapłonu, TC zmienia się na 1 i nic się nie dzieje. Widzę, że istnieje również osobne menu dla QS i kontroli uruchamiania oprogramowania, ale zalecono, aby go nie używać, ponieważ oprogramowanie nie ładuje go poprawnie. Jakie jest rozwiązanie, aby poprawnie włączyć kontrolę uruchamiania na modelach innych niż R?

Komentarze

  • maxime.salembier@hotmail.frmaxime.salembier@hotmail.fr Posty: 20Verified User

    nie wyświetla kontroli uruchamiania na pulpicie nawigacyjnym, ale normalnie, jeśli zostajesz

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki plik flashowałeś i jaki jest numer części ECU Twojego roweru?

  • joafify@yahoo.comjoafify@yahoo.com Posty: 5Verified User

    Mam ten sam problem! Wszelkie wskazówki, dlaczego? Mam ECU nr 32920-17K62 (USA) i pobrałem flash dla tego ECU bez ograniczeń.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, o ile nam wiadomo, to tak, jak powiedział Maxime powyżej. Myślnik może nie pokazywać aktywnej LC, ale powinien nadal działać normalnie. Dzięki, Jason A.

  • joafify@yahoo.comjoafify@yahoo.com Posty: 5Verified User

    Jason, to nieprawda, bo próbowałem i to nie działa. Mój kolega ma model GSXR100R 2017, a wcześniej korzystałem z jego LC i jest bardzo duża różnica w porównaniu do jego pracy w porównaniu do mojej, a rowery inne niż rok są identyczne.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, więc mówisz, że LC działa, ale nie to samo, co twój model roweru kumpli R. Co jest inne Dzięki, Jason A.

  • joafify@yahoo.comjoafify@yahoo.com Posty: 5Verified User

    Nie, mówię, że mój w ogóle nie działa, po prostu cieszę się, że nie jestem nowicjuszem, inaczej mądrzej, to mogło być zupełnie inne wyjście ... lol

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.