פורום תמיכה

הפעלה לא עובד

pejman234@yahoo.compejman234@yahoo.com הודעות: 1Verified User

אני מנסה להפעיל את תכונת בקרת ההשקה על ABS 17 GSXR1000 ללא כל מזל! כבר הפעלתי את תכונות מודל R. QS ותפריט AB נוסף ועובד בסדר אבל כאשר אני מחזיק את כפתור ההצתה, TC משתנה ל 1 ואז שום דבר לא קורה. אני רואה יש גם תפריט נפרד עבור QS ו ההשקה שליטה על התוכנה אבל היה מומלץ לא להשתמש בו כי התוכנה נכשלת לטעון אותו כראוי. מהו הפתרון כדי לאפשר בקרת שיגור על אופניים לא R מודל?

הערות

• maxime.salembier@hotmail.frmaxime.salembier@hotmail.fr הודעות: 20Verified User

הוא אינו מציג את בקרת ההשקה בלוח המחוונים אך בדרך כלל אם אתה נשאר

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

איזה קובץ הבזקת ומה מספר ה- ECU של האופניים שלך?

• joafify@yahoo.comjoafify@yahoo.com הודעות: 5Verified User

יש לי את אותה הבעיה! כל מושג מדוע? יש לי ECU # 32920-17K62 (ארה"ב) והורדתי את הפלאש עבור אותה ECU ללא הגבלה.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, למיטב ידיעתנו זה כמו שמקסימה אמר לעיל. המקף אולי לא מראה את ה- LC פעיל, אך עדיין עליו לתפקד כרגיל. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון זה לא נכון, ניסיתי וזה לא עובד. לחבר שלי יש GSXR100R לשנת 2017 והשתמשתי ב- LC שלו בעבר ויש הבדל גדול מאוד מהאופן שבו העבודות שלו לעומת שלי, ואופניים מלבד השנה הם האופניים זהים.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, אז אתה אומר שה- LC עובד אבל לא אותו דבר כמו אופני הדגם R של החברים שלך אז. מה שונה? תודה, ג'ייסון א.

לא, אני אומר ששלי לא עובד בכלל, אני פשוט שמחה שאני לא מתחילה אחרת שזה יכול היה להיות שונה לגמרי .... חחח

היכנס או הירשם כדי להגיב.