Forum wsparcia

Odchylenie mapy i obniżenie zużycia paliwa MT-07

aaaaaa Posty: 15Verified User

Mam 4 pytania 1. Do czego służą liczby w tabeli [TPS vs RPM] i [MAP vs RPM]? Czas wtrysku wtryskiwacza? 2. Do czego służy [odchylenie TPS MAP]? Nie znam nawet liczb 3 Co się stanie, jeśli zmienisz? 4.Disabel INJ Decel Cut. Prawda / fałsz prawda = odcięcie paliwa? Fałsz = brak odcięcia paliwa Znam tylko gaźnik. Pomóż mi

Tagged:

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć 1: Liczby w TPS vs RPM i MAP vs RPM są dla twojego tankowania. W plikach magazynowych są dokładnie tak, jak pochodzą z fabryki. W plikach nieograniczonych ma to, co znaleźliśmy, działa najlepiej w tym rowerze. Chyba że zmieniasz Wtryskiwacze nie zadzierają z tą sekcją z tego, jak ją skonfigurowaliśmy. 2: Nie martw się o odchylenie TPS MAP, że tabela nie powinna być używana ani dotykana. 3: Zwiększysz lub zmniejszysz swoje liczby w zależności od pożądanego rezultatu, który sprawi, że rower będzie bogatszy lub szczuplejszy dla sekcji tankowania. 4: Jeśli wyświetli się komunikat Wyłącz blokadę zwalniania wtrysku INJ, ustaw opcję PRAWDA, aby wyłączyć odcięcie paliwa i zapewnić płynniejszą reakcję przepustnicy włączania / wyłączania. Dzięki, Jason A.

  • aaaaaa Posty: 15Verified User

    Problem rozwiązany Dziękuję Jason

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, nie ma problemu! Dzięki, Jason A.

  • dhungubc@gmail.comdhungubc@gmail.com Posty: 3Verified User

    Czy tabele „TPS MAP Bias” zostały usunięte z obrazów ECU FZ / MT-07? Tabele te zostały wspomniane w kilku postach w przeszłości, ale nie widzę ich w oprogramowaniu FTECU. Kiedy korzystam z funkcji porównywania obrazu ECU, stwierdza również, że tabele odchylenia TPS MAP są różne, ale znowu nie widzę ich na liście rozwijanej.

  • augybee83@gmail.comaugybee83@gmail.com Posty: 1Verified User

    Podsumowując, sflashuję do mojego fz07 odpowiedni nieograniczony plik dla mojego ecu, a następnie importuję do komputera mapę paliwa dowódcy mocy do mojej konfiguracji. zastosuj tabelę paliwową, a kiedy napiszę ecu, będzie miał nieograniczony flash z importowaną mapą paliwa pC? TIA zrobiła to wszystko i wydawało się, że wszystko poszło dobrze, ale po wszystkim, co zostało powiedziane i zrobione, nie ma sposobu, aby powiedzieć, co jest teraz na ecu ... przynajmniej nie mogłem znaleźć sposobu, aby to zobaczyć. także po zaimportowaniu mapy paliwowej na PC i okazało się, że działa dobrze ... przeszedłem do flashowania ecu i tabela paliwowa poszła na wszystkie zera ... więc po prostu nie wiem, czy wszystko błysnęło

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Po zastosowaniu mapy paliwa na komputerze PC zmiany zostaną zastosowane w mapach TPS vs RPM, co powoduje, że tabela na komputerze PC idzie do zer zgodnie z oczekiwaniami. Możesz spojrzeć na tankowanie po dodaniu tej mapy, aby potwierdzić jej funkcjonalność, jeśli chcesz. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.