פורום תמיכה

מפת הטיה וחיתוך דלק MT-07

aaaaaa הודעות: 15Verified User

יש לי שאלת 4. מה המספרים בטבלה [TPS לעומת סל"ד] ו- [MAP לעומת RPM]? זמן הזרקת מזרק? 2. בשביל מה משתמשים בהטיה [TPS MAP]? אני אפילו לא יודע את המספרים 3 מה קורה אם אתה משנה? 4. תווית INJ Decel Cut. נכון / שקר נכון = חתך דלק? לא נכון = לא לחתוך דלק אני מכיר רק קרבורטור. עזור לי

שתייגת:

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי 1: המספרים ב- TPS לעומת סל"ד וב- MAP לעומת סל"ד מיועדים לתדלוק שלך. בקובצי מלאי הם בדיוק איך הם מגיעים מהמפעל. בקבצים בלתי מוגבלים יש את מה שמצאנו שהכי מתאים לאופניים ההם. אלא אם כן אתה משנה מזרקים אל תתעסק עם החלק הזה מאיך שהגדרתנו אותו. 2: אל תדאגו לגבי הטיית המפות של TPS כי אין להשתמש בטבלה או לגעת בה. 3: אתה יכול להתאים את המספרים שלך למעלה או למטה בהתאם לתוצאה הרצויה שלך להפוך את האופניים לרוצים יותר או רזים יותר עבור חלק התדלוק שלך. 4: אם כתוב באפשרות השבת INJ Decel Cut, ברצונך שהיא תוגדר כ- TRUE כדי להשבית את חתך הדלק ולהפוך לתגובת מצערת חלקה / כיבוי חלקה יותר. תודה, ג'ייסון א.

• aaaaaa הודעות: 15Verified User

הבעיה נפתרה תודה ג'ייסון

הי, אין בעיה! תודה, ג'ייסון א.

• dhungubc@gmail.comdhungubc@gmail.com הודעות: 3Verified User

האם הטבלאות "TPS MAP Bias" הוסרו מתמונות FZ / MT-07 ECU? טבלאות אלה הוזכרו בכמה פוסטים בעבר, אך אינני רואה אותן בתוכנת FTECU. כשאני משתמש בפונקציית התמונות ECU השווה, הוא גם קובע כי טבלאות ההטיה של TPS MAP שונות, אך שוב אינני רואה אותן ברשימה הנפתחת.

• augybee83@gmail.comaugybee83@gmail.com הודעות: 1Verified User

אז, לסיכום, אני מהבהב את ה- fz07 שלי עם הקובץ הבלתי מוגבל המתאים לסביבת ה- ecu שלי ואז אני מייבא למחשב מפת דלק של מפקד הכוח עבור ההגדרה שלי. החל טבלת דלק וכשאני כותב ecu יהיה לו את הפלאש ללא הגבלה עם מפת הדלק של PC ייבוא? TIA עשתה את כל זה ונראה היה שהכל הולך טוב, אבל אחרי הכל נאמר ונעשה אין דרך לדעת מה נמצא על ה- ECU עכשיו .. לפחות לא מצאתי דרך לראות. גם אחרי שייבאתי את מפת הדלק של המחשב והיא אמרה שהיא חלה בסדר .. הלכתי ל- ECU פלאש ושולחן הדלק עבר לכל האפסים ... אז פשוט לא יודע אם הכל הבזיק

היי, לאחר החלת מפת הדלק של המחשב, הוא מחיל את השינויים במפות ה- TPS לעומת RPM שבגללן טבלת המחשבים עוברת לכל האפסים כצפוי. אתה יכול להסתכל על התדלוק לאחר שתוסיף את המפה כדי לאשר את הפונקציונליות שלה אם תרצה בכך. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.