Forum wsparcia

Problem szybkozłącza mt07

martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

Witam Mam Quickshifter zainstalowany na moim mt07 z domyślnymi wartościami sotck. Opóźnienie aktywacji 05ms Opóźnienie następnej zmiany 0500 ms Typ czujnika NIE Problem polega na tym, że gdy zmiana biegów jest aktywna, silnik wyłącza się na około 2 sekundy, jak mogę to rozwiązać? Dziękuję


«134

Komentarze

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User
    Teraz zmodyfikuj nieograniczony ecu 
     Teraz zmodyfikuj nieograniczony ecu. Gdy aktywowana jest zmiana biegów, silnik wyłącza się na około 0,5 sekundy. Problem zniknął, ale nadal jest wolny.
  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki numer pliku migasz?

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Kento. Mój kalkulator to B348591A-00 (załączam zdjęcie)

    Używam 2018 MT07 B34-8591A-00 (PHL) Nieograniczony, wyłącza się na około 0,5 sekundy i 2018 MT07 B34-8591A-00 2 sekundy

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć. Czy próbowałeś dostosować czasy zabijania szybkiej zmiany biegów w jednym z plików, aby sprawdzić, czy możesz poprawić jego działanie? Dzięki, Jason A.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User


    Cześć Jason. Próbowałem z opóźnieniem aktywacji 05ms i opóźnieniem aktywacji 25ms. Nie zauważam różnicy. Nie wprowadzaj zmian w Opóźnieniu następnej zmiany. Jest za 0500ms. Dzięki

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Dokonaj zmian w tabeli taktowania QS, jak pokazano poniżej:

    Dzięki, Jason A.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Kent Czy możesz wysłać reset pliku dla mojego sterownika MT07 2018 ECU B34-8591A-00 Przepraszam Kent. Nie mogę sprawić, by szybka zmiana biegów działała. Teraz mam 2 problemy. Dzięki

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie mamy pliku resetowania dla tego numeru części ECU.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    😂 Czy mam sposób, aby przywrócić wszystko do zapasów?

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Kent. Przywróciłem pliki do magazynu. Rower działa idealnie, ale nadal mam problem z dźwignią szybkiej zmiany biegów. Po włączeniu zmiany biegów silnik wyłącza się na około 2 sekundy. Ustawienia tabeli są identyczne. Nie można go używać w tych warunkach. jak mogę to rozwiązać? Dzięki


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Próbowałeś najnowszych sugestii Jasona?

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Kento. Tak, moja mapa synchronizacji Quickshifter, jest identyczna z tym, co mi się przydarzyło Jason Nie zmieniaj niczego w mapie synchronizacji Quickshifter. Załączam zdjęcie mojego komputera


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jason miał na myśli dokonanie zmian w tabeli taktowania QS za pomocą mapy na zdjęciu ... nie używać mapy pokazanej na zdjęciu, ponieważ te ustawienia są ustawieniami fabrycznymi. Spróbuj skrócić czas w określonych obszarach, w których go potrzebuje.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Kento. Dziękuję za odpowiedź. Jakie dopasowanie muszę wykonać na mapie? Silnik wyłącza się na około 1–2 sekundy przy wszystkich obrotach na minutę (w zakresie wyboru minimalnych obrotów) i na wszystkich biegach. Nie wiem, co zmodyfikować na mapie, aby skrócić opóźnienie. Dzięki Kento.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    If you absolutely sure that the kill time of 1-2 seconds is at all rpm and in all gears, spróbuj zmniejszyć wartości w każdej komórce o 5, sflashuj to do ECU i zobacz, jak się czuje.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć kento Tak, czas na zabicie jest na wszystkich obrotach na minutę Myślę, że instalacja flasha ftecu i szybka zmiana są poprawne. Plik pasuje do roku mojego motocykla i liczby ecu. Migający kalkulator jest dobrze napisany Po naciśnięciu dźwigni zmiany biegów obwód zamyka się na 0. Kiedy pcham dźwignię zmiany biegów, przechodzi ona na następny bieg, ale śmierć jest bardzo długa. W konfiguracji nie ma nic, co można zmienić, więc czas usuwania wynosi 1 sekundę lub dłużej. Zmień minimalne obroty Quickshiftera i działa, ale czas śmierci trwa. Zmień opóźnienie aktywacji szybkiej zmiany, 05 ms, 10 ms, 15 ms, 20 ms i 25 ms, ale czas śmierci trwa. Próbuję zmienić opóźnienie następnej zmiany, ale to nie działa. Można wybrać tylko 0500 ms. Po wybraniu innej opcji pole zmieni kolor na biały. Zmieniam mapy czasowe, ale śmierć trwa nadal Odinstaluj i zainstaluj wszystko ponownie, magazynowe i bez ograniczeń, ale postępuj zgodnie z czasem usuwania. Nie widzę nic, co mogę zrobić, aby rozwiązać problem. W tej chwili wyłączam szybką zmianę. Nie mogę go pozostawić aktywowanego, ponieważ podczas zmiany biegów w tradycyjny sposób (naciśnięcie sprzęgła i odcięcie przepustnicy) znajduję silnik wyłączony. Poza brzydką jazdą jest niebezpieczny. Przepraszamy za opis i doceniam zrozumienie, ponieważ używam tłumacza online. Chciałbym móc rozwiązać problem, aby quichshifter nie stał się przyciskiem do papieru. Z poważaniem. Jaskółka oknówka.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć kento Tak, czas na zabicie jest na wszystkich obrotach na minutę Myślę, że instalacja flasha ftecu i szybka zmiana są poprawne. Plik pasuje do roku mojego motocykla i liczby ecu. Migający kalkulator jest dobrze napisany Po naciśnięciu dźwigni zmiany biegów obwód zamyka się na 0. Kiedy pcham dźwignię zmiany biegów, przechodzi ona na następny bieg, ale śmierć jest bardzo długa. W konfiguracji nie ma nic, co można zmienić, więc czas usuwania wynosi 1 sekundę lub dłużej. Zmień minimalne obroty Quickshiftera i działa, ale czas śmierci trwa. Zmień opóźnienie aktywacji szybkiej zmiany, 05 ms, 10 ms, 15 ms, 20 ms i 25 ms, ale czas śmierci trwa. Próbuję zmienić opóźnienie następnej zmiany, ale to nie działa. Można wybrać tylko 0500 ms. Po wybraniu innej opcji pole zmieni kolor na biały. Zmieniam mapy czasowe, ale śmierć trwa nadal Odinstaluj i zainstaluj wszystko ponownie, magazynowe i bez ograniczeń, ale postępuj zgodnie z czasem usuwania. Nie widzę nic, co mogę zrobić, aby rozwiązać problem. W tej chwili wyłączam szybką zmianę. Nie mogę go pozostawić aktywowanego, ponieważ podczas zmiany biegów w tradycyjny sposób (naciśnięcie sprzęgła i odcięcie przepustnicy) znajduję silnik wyłączony. Poza brzydką jazdą jest niebezpieczny. Przepraszamy za opis i doceniam zrozumienie, ponieważ używam tłumacza online. Chciałbym móc rozwiązać problem, aby quichshifter nie stał się przyciskiem do papieru. Z poważaniem. Jaskółka oknówka.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Kento - Jason. Przepraszam za niedogodności, ale nie mogłem rozwiązać problemu. Pozdrawiam

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Drogi Kento - Jason. Piszę do was, aby powiedzieć, że ponownie wykonałem instalację produktu. Sprawdź wszystkie złącza i nie można znaleźć usterki. Podejrzewam i nie ufam, że jest to problem niezgodności oprogramowania. Chciałbym się z tobą skonsultować bez zmiany programu instalacyjnego. Pobrałem plik MT07 2018 B34-8591A-00 (PHL) z menedżera plików. Ten plik odpowiada wersji Philipinas. Mój motocykl jest z Japonii. Pliku, który odpowiada mojemu motocyklowi, nie ma na liście. Proszę, powiedz mi, który plik pobrać lub czy możesz wysłać mi wskazany plik. Jeśli ten plik nie istnieje, chciałbym wysłać Ci produkt i zwrócić pieniądze. Pamiętaj, że mój motocykl jest pochodzenia japońskiego. z numerem B34 - 8591A - 00 (JAP) 2018 w ecu. W każdym razie nie mogę rozwiązać tego bez Twojej współpracy. Dołączyłem zdjęcie tagu mojego ECU, aby zweryfikować odpowiedni plik. Z poważaniem,

    Martin Friera

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User
  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć Martin, Czy jesteś w stanie zrobić film, aby zobaczyć i usłyszeć opóźnienie zmiany, o którym mówisz? Dzięki, Jason A.

  • willrc@free.frwillrc@free.fr Posty: 15Verified User

    Witam, mam dzisiaj dokładnie ten sam problem, ECU B34-8591A10 silnik wyłącza się całkowicie, przy zmianie biegów brak kodu błędu

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy Quickshifter działał wcześniej poprawnie? Jeśli tak, czy zmieniłeś coś przed wystąpieniem tego problemu?

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć willrc Zostało rozwiązane. Wybrałem inny plik niż mój kalkulator. Mój kalkulator jest pochodzenia japońskiego. Wybrałem plik pasujący do roku i miejsca produkcji. Liczby i litery wybranego pliku nie są takie same jak w moim kalkulatorze. Pomoc ftecu nie była dobra, ponieważ sprawili, że obwody kontrolne były dobre, ponieważ działały, ale na długi czas wyłączało silnik. Problemem jest oprogramowanie.

  • willrc@free.frwillrc@free.fr Posty: 15Verified User

    Kento, właśnie zamontowałem manetkę, z wiązką FT, nie była wcześniej aktywowana. Próbowałem skrócić czas odcięcia, który niczego nie zmienia.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Czy jaki jest twój numer części ECU? Z jakiego pliku korzystałeś? Dzięki, Jason A.

  • willrc@free.frwillrc@free.fr Posty: 15Verified User

    jason, ecu to B34-8591A10 Nie mogę wysłać Ci pliku jako załącznika, ale używam pliku 2017 MT-07 - B34-8591A-10 (UE) Nieograniczony

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Przepraszam, zapomniałem zapytać, z jakiego roku i regionu jest twój rower? Dzięki, Jason A.

  • willrc@free.frwillrc@free.fr Posty: 15Verified User

    2017, Francja

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Will, proszę spróbować dla mnie 3 różnych plików: 15-17 MT07 - B34-8591A-00 (UE) 2018 MT07 - B34-8591A-00 (PHL) 2018 MT07 - BU2-8591A-10 (JAP) Proszę włączyć szybką zmianę te pliki i spróbuj sflashować je. Daj mi znać, który z nich działa. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.