פורום תמיכה

בעיה quickshifter mt07

martin@bimet.netmartin@bimet.net הודעות: 47Verified User

שלום התקנתי את ה- Quickshifter ב- mt07 שלי עם ערכי ברירת המחדל של sotck. עיכוב הפעלה 05ms עיכוב משמרת הבא 0500 ms סוג חיישן NO הבעיה היא כאשר החלפת ההילוכים מופעלת, המנוע נכבה למשך 2 שניות בערך, האם אוכל לפתור את זה? תודה

Wonderful134

הערות

• martin@bimet.netmartin@bimet.net הודעות: 47Verified User
    שנה כעת ecu בלתי מוגבל 
     עכשיו שנה ecu בלתי מוגבל. כאשר החלפת ההילוכים מופעלת, המנוע נכבה במשך 0.5 שניות בערך. הבעיה פחתה, אך עדיין איטית.
  • kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

מה מספר הקובץ שאתה מהבהב?

הי קנטו. ה- ecu שלי הוא B348591A-00 (אני מצרף תמונה)

אני משתמש 2018 MT07 B34-8591A-00 (PHL) ללא הגבלה, נכבה למשך 0.5 שניות בערך ו- 2018 MT07 B34-8591A-00 (PHL) 2 שניות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי ניסית להתאים את זמני ההריגה של quickshifter בשני הקבצים כדי לראות אם אתה יכול לגרום לו לפעול טוב יותר? תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון. ניסיתי בעיכוב ההפעלה 05ms ובעיכוב ההפעלה 25ms. אני לא מבחין בהבדל. אל תבצע שינוי בעיכוב המשמרת הבא. זה בעוד 0500 שניות. תודה

הי, בצע התאמות לטבלת התזמון של QS כמוצג להלן:

תודה, ג'ייסון א.

היי קנט האם אתה יכול בבקשה לשלוח איפוס קבצים עבור MT07 2018 ECU B34-8591A-00 שלי אני מצטער קנט. אני לא יכול לגרום למחלף המהיר לעבוד. עכשיו יש לי 2 בעיות. תודה

אין לנו קובץ איפוס עבור אותו מספר חלק ECU.

😂 האם יש לי דרך להחזיר את הכל למלאי?

היי קנט. שחזרתי קבצים למלאי. האופניים עובדים מושלמים אבל עדיין יש לי את הבעיה של ידית המשמרת המהירה. כאשר החלפת ההילוכים מופעלת, המנוע נכבה למשך 2 שניות בערך. הגדרות הטבלה זהות. לא ניתן להשתמש בו בתנאים אלה. מה אני יכול לפתור את זה? תודה

האם ניסית את ההצעות האחרונות של ג'ייסון?

הי קנטו. כן, מפת התזמון של Quickshifter שלי, זהה למה שקרה לי ג'ייסון אל תשנה שום דבר במפת התזמון של Quickshifter. אני מצרף תמונה של המחשב שלי

המשמעות של ג'ייסון הייתה לבצע התאמות לטבלת התזמון של ה- QS שלך באמצעות המפה שבתמונה ... לא להשתמש במפה המוצגת בתמונה, מכיוון שהגדרות אלה הן הגדרות מלאי. נסה להפחית את התזמון באזורים הספציפיים שבהם הוא זקוק לו.

הי קנטו. תודה על התשובה. איזה התאמה עלי לעשות על המפה? המנוע מכבה למשך כשעה עד שתיים שניות בכל הסל"ד, (בתוך בחירת הסל"ד המינימלית) ובכל ההילוכים. אני לא יודע מה לשנות במפה כדי לקצר את העיכוב. תודה קנטו.

If you absolutely sure that the kill time of 1-2 seconds is at all rpm and in all gears, נסה להפחית את הערכים בכל תא ב -5, פלאש את זה ל- ECU שלך ולראות איך זה מרגיש.

שלום kento כן, הזמן להרוג הוא בכלל סל"ד. אני חושב שהתקנת פלאש ה- ftecu והשינוי המהיר נכונים. הקובץ תואם את שנת האופנוע שלי ומספר ה- ecu. ה- ecu המהבהב כתוב היטב כאשר ידית ההילוכים נדחפת, המעגל נסגר ל -0. כשאני לוחץ על ידית ההילוכים הוא עובר להילוך הבא אבל יש זמן מוות ארוך מאוד. אין בתצורה שום דבר שתוכל לשנות כך שזמן המחיקה יהיה שנייה או יותר. שנה את הסל"ד המינימלי של Quickshifter וזה עובד, אך זמן המוות ממשיך שנה את עיכוב ההפעלה של השינוי המהיר, 05 שניות, 10 שניות, 15 שניות, 20 שניות ו -25 שניות, אך זמן המוות נמשך. אני מנסה לשנות את השהיית המשמרת הבאה, אבל זה לא עובד. ניתן לבחור רק 0500 מילימטרים. כשבוחרים אפשרות אחרת, התיבה לבנה. אני משנה את מפות הזמן, אך זמן המוות ממשיך להסיר את ההתקנה ולהתקין הכל שוב, מלאי וללא הגבלות, אך עקוב אחר זמן ההסרה. אני לא רואה שום דבר שאני יכול לעשות כדי לפתור את הבעיה. ברגע זה אני מבטל את השינוי המהיר. אינני יכול להשאיר אותו מופעל, מכיוון שכאשר מחליף הילוכים באופן מסורתי (לחיצה על המצמד וחותך את המצערת) אני מוצא את המנוע כבוי. מלבד נהיגה מכוערת זה מסוכן. סליחה על התיאור, ואני מעריך את ההבנה מכיוון שאני משתמש במתרגם מקוון. הלוואי והייתי יכול לפתור את הבעיה כך שהמחליף הקשיש לא יהפוך למשקל נייר. כל טוב. מרטין.

שלום קנטו כן, הזמן להרוג הוא בכלל סל"ד. אני חושב שהתקנת פלאש ה- ftecu והשינוי המהיר נכונים. הקובץ תואם את שנת האופנוע שלי ומספר ה- ecu. ה- ecu המהבהב כתוב היטב כאשר ידית ההילוכים נדחפת, המעגל נסגר ל -0. כשאני לוחץ על ידית ההילוכים הוא עובר להילוך הבא אבל יש זמן מוות ארוך מאוד. אין בתצורה שום דבר שתוכל לשנות כך שזמן המחיקה יהיה שנייה או יותר. שנה את הסל"ד המינימלי של Quickshifter וזה עובד, אך זמן המוות ממשיך שנה את עיכוב ההפעלה של השינוי המהיר, 05 שניות, 10 שניות, 15 שניות, 20 שניות ו -25 שניות, אך זמן המוות נמשך. אני מנסה לשנות את השהיית המשמרת הבאה, אבל זה לא עובד. ניתן לבחור רק 0500 מילימטרים. כשבוחרים אפשרות אחרת, התיבה לבנה. אני משנה את מפות הזמן, אך זמן המוות ממשיך להסיר את ההתקנה ולהתקין הכל שוב, מלאי וללא הגבלות, אך עקוב אחר זמן ההסרה. אני לא רואה שום דבר שאני יכול לעשות כדי לפתור את הבעיה. ברגע זה אני מבטל את השינוי המהיר. אינני יכול להשאיר אותו מופעל, מכיוון שכאשר מחליף הילוכים באופן מסורתי (לחיצה על המצמד וחותך את המצערת) אני מוצא את המנוע כבוי. מלבד נהיגה מכוערת זה מסוכן. סליחה על התיאור, ואני מעריך את ההבנה מכיוון שאני משתמש במתרגם מקוון. הלוואי והייתי יכול לפתור את הבעיה כך שהמחליף הקשיש לא יהפוך למשקל נייר. כל טוב. מרטין.

הי קנטו - ג'ייסון. סליחה על אי הנוחות, אך לא הצלחתי לפתור את הבעיה שלי. בברכה

קנטו היקר - ג'ייסון היקר. אני כותב לך לומר לך שעשיתי את התקנת המוצר שוב. בדוק את כל המחברים ולא מצא את התקלה. אני מניח ומוסר אמון שמדובר בבעיית תאימות תוכנה. ברצוני להתייעץ איתך מבלי לעשות ניסיון על ידי שינוי תוכנית ההתקנה. הורדתי את קובץ ה- MT07 2018 B34-8591A-00 (PHL) ממנהל הקבצים. קובץ זה תואם גרסה של פיליפינאס. האופנוע שלי הוא מיפן. הקובץ שתואם לאופנוע שלי אינו מופיע ברשימות שלהם. אני מבקש שתגיד לי איזה קובץ להוריד או אם אתה יכול לשלוח לי את הקובץ שצוין. אם קובץ זה לא קיים, אני רוצה לשלוח לך את המוצר ולהחזיר את הכסף. קחו בחשבון שהאופנוע שלי ממוצא יפני. עם מספר ecu B34 - 8591A - 00 (JAP) 2018. בכל מקרה אני לא יכול לפתור את זה בלי שיתוף הפעולה שלך. צירפתי את תמונת התג של ה- ECU שלי כדי לאמת את הקובץ המתאים. בברכה,

מרטין פרירה

היי מרטין, האם אתה מסוגל להכין סרטון כדי שאוכל לראות ולשמוע את עיכוב המשמרת שאתה מדבר עליו? תודה, ג'ייסון א.

• willrc@free.frwillrc@free.fr הודעות: 15Verified User

שלום, יש לי בדיוק אותה בעיה היום, ecu B34-8591A10 המנוע מכבה לחלוטין, בעת החלפת הילוך, אין קוד שגיאה

האם ה- Quickshifter עבד כראוי בעבר? אם כן, האם שינית משהו לפני שהנושא הזה התרחש?

היי willrc זה נפתר. בחרתי קובץ שונה מהאיקולוגיה שלי. האקווה שלי ממוצא יפני. בחרתי קובץ שמתאים לשנה ולמקום הייצור. המספרים והאותיות של הקובץ שנבחר אינם זהים לאלה של ה- ECU שלי. העזרה של ftecu לא הייתה טובה מכיוון שהפכו אותי למעגלי בקרה שהיו טובים מאז שזה עבד, אבל זה כיבה את המנוע במשך זמן רב. הבעיה היא תוכנה.

קנטו, פשוט הרכבתי את המחלף, עם קרן ה- FT, הוא לא הופעל לפני כן. ניסיתי להקטין את זמני הניתוק שלא משנה דבר.

האם, מה מספר החלק של ה- ECU שלך? באיזה קובץ השתמשת? תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, ה- ecu הוא B34-8591A10. אני לא יכול לשלוח לך את הקובץ כקובץ מצורף, אבל אני משתמש בקובץ 2017 MT-07 - B34-8591A-10 (האיחוד האירופי) ללא הגבלה

האם, אני מצטער ששכחתי לשאול, מאיזו שנה ואזור מגיע גם האופניים שלך? תודה, ג'ייסון א.

2017, צרפת

האם, נסה בבקשה 3 קבצים שונים עבורי: 15-17 MT07 - B34-8591A-00 (האיחוד האירופי) 2018 MT07 - B34-8591A-00 (PHL) 2018 MT07 - BU2-8591A-10 (JAP) אנא אפשר את המחוון המהיר ב קבצים אלה ונסה להבהב אותם. תן לי לדעת איזה מהם אם מישהו מהם עובד. תודה, ג'ייסון א.

Wonderful134
היכנס או הירשם כדי להגיב.