Forum wsparcia

2018 R1 z eliminatorem kota Gravesa i krótką puszką wydechową

tt650r@yahoo.comtt650r@yahoo.com Posty: 10Verified User

Naprawdę proste tutaj. Nie mogę znaleźć pliku na 2018 z konfiguracją Graves, taką jak moja, i musiałem użyć nieograniczonego pliku, aby dostać się do domu. Nie możesz zobaczyć, jakie pliki są dostępne, dopóki nie kupisz tunera i byłem rozczarowany, że nie widziałem mój rower. Czy ktoś ma jakieś sugestie. Mam też aktywną melodię po drodze Dzięki

Tagged:

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano December 2019

    Gdy przejdziesz do dowolnego zestawu flash dla dowolnego roweru na naszej stronie, każda strona zawiera pliki ECU, które są dostępne dla tego roweru, a także instrukcje, jeśli Twojego pliku nie ma na liście:


  • tt650r@yahoo.comtt650r@yahoo.com Posty: 10Verified User

    Dziękuję Ci. Ludzie z Graves wyślą mi plik, którego potrzebuję. Wymagali dowodu zakupu fajki, aby melodia nie została udostępniona. W pełni rozumiem własność intelektualną i dlaczego nie jest ona dostępna dla wszystkich. Każdy, kto ma 2018 r. Lub nowszy R1 poszukujący pliku fajki Gravesa będzie musiał się z nimi skontaktować. Są bardzo pomocni

  • tt650r@yahoo.comtt650r@yahoo.com Posty: 10Verified User

    Żeby to wyjaśnić, na wypadek gdybyś nie wiedział, że nie chcę tworzyć własnej melodii i chciałem użyć melodii Gravesa napisanej dla konkretnej rury, ale w systemie nie ma pliku Graves R1 2018. Próbowałem pliku dla 2017 i motocykl nie chce się uruchomić, więc wróciłem bez problemu. Rzeczywiste numery części ECU dla różnych lat najwyraźniej są zapisywane w pliku lub coś innego, ale inny numer części ECU zatrzymał mój rower przed uruchomieniem.

  • tt650r@yahoo.comtt650r@yahoo.com Posty: 10Verified User

    Punkt wzięty .. dziękuję

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.