Forum wsparcia

Problem z ActiveTune „czeka na sprzęt lambda ...”

Aktywne

Tune nie działa, po jeździe zawsze jest zero zerowania (nie wyłączam kluczyka), kiedy otwieram monitor w czasie rzeczywistym, zawsze mówi „czekam na sprzęt lambda ...” i nic więcej . Ponownie sprawdziłem wszystkie złącza, odinstalowałem program, ponownie uruchomiłem komputer, zainstalowałem wszystko ponownie, sflashowałem do magazynu i bez ograniczeń, zawsze jeden wynik. Yamaha R1 2016

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Wyjmij czujnik O2, podłącz zatyczkę wydechu, a następnie uruchom rower, uruchom go na 30 sekund, a następnie wyłącz go za pomocą wyłącznika awaryjnego (a nie kluczyka zapłonu, jak wspomniano). Zdobądź butan zapalniczki i bez zapalania trzymaj go butanem zbliżającym się do czujnika. Sprawdź, czy odczyt się zmieni.

  • ftecu@mail.ruftecu@mail.ru Posty: 10Verified User
    edytowano September 2019

    Nie użyłem kluczyka zapłonu, użyłem wyłącznika awaryjnego. Z butanem i bez - bez zmian.

  • ftecu@mail.ruftecu@mail.ru Posty: 10Verified User

    Co muszę zrobić?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Musimy się temu przyjrzeć. Wrócę do ciebie, gdy dowiemy się jak najszybciej.

  • ftecu@mail.ruftecu@mail.ru Posty: 10Verified User

    Jakieś wieści?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano January 2020

    Wygląda na to, że klikasz przycisk „Monitor”. Musisz kliknąć przycisk „Czytaj”, aby odczytać zapisane mapy przycinania.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.