Forum wsparcia

czuje się mało energii

Cześć, właśnie zmapowałem moje ecu z twoją nieograniczoną mapą i zastanawiałem się, z jakimi modyfikacjami działa lub które bierze pod uwagę? Mam motocykl Yamaha Mt-09 2019 i wszystko, co z nim zrobiłem, to w pełni tytanowy wydech. A jeśli to ma znaczenie, ma również usunięty AIS. Pytam tylko dlatego, że kiedy motocykl był z mapowaniem zapasowym, był to potwór z momentem obrotowym, a teraz po błysku wydaje się dość niski moment obrotowy. z góry przepraszam, jeśli przegapiłem coś oczywistego, dzięki ps widziałem, że w folderze strony trzeciej była mapa spalin Graves, ale wyglądało na to, że brakuje niektórych map, które miały inne utwory. Mówi się również, że dotyczy to tylko modeli do 2017 roku, mimo że liczby są zgodne.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nasze pliki bez ograniczeń są tworzone wokół roweru z pełnym filtrem spalin i powietrza. Są dobrym plikiem początkowym, ale mogą nie działać w każdej aplikacji. Jeśli numer części pasuje do pliku Gravesa do twojego ECU, zapisz ten plik i sprawdź, czy zauważysz jakiekolwiek różnice. Dzięki, Jason A.

  • trentjarvis89@gmail.comtrentjarvis89@gmail.com Posty: 2Verified User

    dziękuję, spróbuję teraz

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.