Forum wsparcia

Zapisz plik Alert

spyros255o@yahoo.grspyros255o@yahoo.gr Posty: 8Verified User

Gdy próbuję zapisać plik, otrzymuję komunikat ostrzegawczy i nie mogę go zapisać. To się dzieje w moim laptopie, wygrywam 10 64bit, cokolwiek spróbuję (numery nazw itp.). Nawet z plikiem, który pobieramy z menedżera plików bez ich modyfikacji. Odinstaluję i zainstaluję oprogramowanie, ten start dzieje się o 5-6 w tyle i nie zmienia się wraz z aktualizacją. W moim desktopowym win7 64bit nie mam tego problemu i pracuję od dawna na tym samym koncie.


Tagged:

Komentarze

  • spyros255o@yahoo.grspyros255o@yahoo.gr Posty: 8Verified User

    Po czterech dniach brak odpowiedzi. Jakaś odpowiedź na wsparcie? Dowolny pomysł?

  • spyros255o@yahoo.grspyros255o@yahoo.gr Posty: 8Verified User

    ????????

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Ta wiadomość zwykle oznacza, że używasz innego tekstu niż zwykły tekst z nieobsługiwanym formatowaniem. Używany jest nieprawidłowy znak, który nie jest rozpoznawany przez system Windows 10. Jak nazywasz swój plik? Oktawio

  • spyros255o@yahoo.grspyros255o@yahoo.gr Posty: 8Verified User

    Jak pisałem i w moim poście, próbuję wielu możliwych kombinacji nawet "1" lub "A" lub tej samej nazwy, którą ma plik. We wszystkich innych programach zapisuję plik bez problemów.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Przetestowaliśmy zapisywanie plików tutaj i wszystko wydaje się być w porządku. Wygląda na to, że może to być coś z twoją wersją systemu Windows, ponieważ uruchamiamy tutaj system Windows 10 bez żadnych problemów. Istnieje postać, której okna nie pozwalają na zapisanie. Trudno powiedzieć. Przyjrzymy się temu i zobaczymy, czy jest coś, co możemy zrobić. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.