Forum wsparcia

Miganie ECU, a następnie używanie zestawu do automatycznego strojenia

  1. Cześć wszystkim, Niedawno kupiłem zestaw ECU flash i pakiet Auto tune do mojego MT07 2015. Wydech akrapovic z przegrodą i zainstalowanym filtrem DNA HP. Pobrałem plik z power dowódcy (wydech akrapovic, filtr DNA HP i plik airbox). Wygląda na to, że jest to najbliższe, jakie mam, ale nie masz pewności, jaka jest różnica między wejściem a wyjściem filtra powietrza podczas strojenia? 3 x inne pytania: Jakie jest najlepsze mapowanie dotyczące: nieograniczonego lub normalnego używanego do dołączonego pliku poleceń zasilania i automatycznego dostrajania?
  2. Czy muszę najpierw sflashować ECU z zainstalowanym plikiem poleceń zasilania (z wyłączonym automatycznym strojeniem)
  3. Czy w takim razie muszę przeładować ECU z włączoną opcją automatycznego strojenia?
  4. Z góry dziękujemy za pomoc. Pozdrawiam Andrzeju

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, uważam, że mapa na PC jest głównie mapą napędzającą. Akcje magazynowe lub nieograniczone byłyby w porządku. W każdym razie musiałbyś dostosować swoje ustawienia, więc nieograniczone może być dla Ciebie wygodniejsze w tym aspekcie. Dokładnie sprawdź ustawienia i dostosuj do swoich upodobań. Powinieneś być w stanie go również sflashować i aktywować Active Tune. Głównym celem Active Tune jest zasadniczo dostrojenie motocykla podczas jazdy, więc zasilanie komputera PC byłoby dobrym początkiem, ale nie jest naprawdę konieczne. Mapy paliwa nadal byłyby dostosowywane przez system Active Tune. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.