Forum wsparcia

Migające problemy ze zmienionym ECU / rowerem

Dzień dobry, miałem MT-07 2014 z ECU: 1XB-8591A-00. z początkiem wiosny kupiłem MT-07 2016 i założyłem uprząż na 2016 z ECU 1XB-8591A-40. Ale nie jestem w stanie sflashować tego ECU. Ciągle otrzymuję komunikat: Nie znaleziono zarejestrowanego ECU. Oczywiście jest to inny ECU niż starszy, ale myślę, że można było zarejestrować nowy ECU na moim koncie. Kiedy próbuję się zarejestrować lub zalogować ponownie, menu logowania zawiesza się i muszę ponownie uruchomić program. Sprawdziłem też okablowanie i wszystko jest podłączone. Masz rozwiązanie? Z poważaniem

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Powinieneś tylko kupić nową licencję na flashowanie nowego ECU. Czy nigdy nie pojawia się komunikat z pytaniem, czy chcesz kupić nową licencję? Dzięki, Jasonie A.

  • rob.v.breemen@gmail.comrob.v.breemen@gmail.com Posty: 7Verified User

    Dzień dobry Jason, dziękuję za odpowiedź. Kilka razy pojawiło się pytanie o zakup nowej licencji. Przeszukałem forum w poszukiwaniu osób z tym samym problemem, ale mogłem znaleźć tylko prośby lub komentarze, że licencja zostanie zresetowana, jeśli ludzie otrzymają wiadomość, że powinni kupić nową licencję. Miałem więc nadzieję, że to zadziała również na mój problem. Z poważaniem

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ponieważ jest to nowy ECU, potrzebujesz nowej licencji. Każdy ECU wymaga własnej licencji. Po zakupie nowej licencji dla nowego ECU będziesz gotowy do pracy. Dzięki, Jasonie A,

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.