פורום תמיכה

השבת אימובילייזר

roberto@manzo.dkroberto@manzo.dk הודעות: 11Verified User

הסרתי את המפעיל מה- Yamaha r1 2010 שלי, אבל איך אוכל להשבית את המנוע המשמש בסוויטת הכוונון של FTecu? תודה :-)

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אתה צריך לקחת את אותה קובץ מודל ארה"ב באותה שנה (14B-8591A-20), ולהגדיר את המודול "US Harness Config" למצב "FALSE", ואז להחליף אותו ל- ECU שלך.

• roberto@manzo.dkroberto@manzo.dk הודעות: 11Verified User

תודה :-) עם זאת יש לי עדיין בעיות .. יש לי קוד תקלות 39 וקראתי באינטרנט, שאם תנסה להפעיל את האופניים 5 פעמים, הוא יעבור במצב נעילה או במצב של סוחר, אבל עם נכון "לתקן" זה יכול לנקות את כל קודי התקלות כשמבהקים אותו עם FTecu, משהו לגבי פורמט שלם של ה- ecu .. האם אתה יכול לעזור? :-) PS זה אופניים האיחוד האירופי

האם יש לך אופנוע מודול דלק Bazzazz פיגיבק?

הייתה לי מערכת הבאזז המלאה, אבל זה מנותק עכשיו, אני ואני לא חושבים שזה ה- ECU שטיגן, כי אני יכול לקרוא ולכתוב עליו בהצלחה, והדבר המוזר הוא שכשאני מבזק אותו עם קובץ האיחוד האירופי (14B-8591A-00) אין שום שגיאה, אבל זה לא יתחיל בגלל המנוע המנוע החסר, שנשבר לאחר ההתרסקות: - / ניסיתי חיבור מחדש עם תרשים החיווט של הרתמה של ארה"ב, אבל אין שם מזל. למרות שאני לא 100% בטוח שיש לי את דיאגרמת החיווט הרתמתית של ארה"ב. האם כל ה- ECU עם מספר החלק (14B-8591A-00 + 20 + 30) זהה? חשבתי שאולי זו רק התוכנה שיש אחרת.

האם יש לך את שגיאת הקוד 39 לפני שהתחלת את השרשור הזה?

כן

האם היית צריך לבצע חיווט חוזר עם בקר ה- Bazzazz? הייתי בודק שוב את כל החיבורים שלך.

לא .. כשהתקנתי את מערכת bazzaz לראשונה, לא הייתה לי שום בעיה. שמתי לב שגם אחרי שביצעתי חיווט חוזר בתקע עבור חיבור ECU לארה"ב. אני עדיין בא עם השגיאה עם קובץ ארה"ב ולא שגיאה בתיק האיחוד האירופי. אני הולך לבדוק בדיקה כפולה.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, אם אתה מחבר את האופניים שלך למפרט ארה"ב ללא מפעיל, אנא וודא שאתה משתמש בקובץ ארה"ב עם הגדרת ה- US Harness Config מוגדרת כ- TRUE. אם אתה משתמש בקובץ ארה"ב כאשר האופניים שלך מחוברים למפרט האיחוד האירופי וללא מכשיר אימובילייזר, אנא וודא שאתה מגדיר את ה- US Harness Config ל- FALSE. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.