פורום תמיכה

2006 R6 לא מופעל אחרי הבזק

nyw197@gmail.comnyw197@gmail.com הודעות: 1Verified User

שלום כתבתי הבזק על ה-ecu שלי אחרי שהתקנתי את ה-ecu שלי על האופניים, האופניים היו מתניעים אבל לא מתניעים את ה-ECU שלי הוא 2C0-8591A-30 והקבצים במנהל הקבצים הם רק 2C0-8591A-20 US ו-2C0-8591A- 31 CAN כשאני מנסה את הגרסה הקנדית היא לא תכתוב אותה ב-ecu אבל היא תעבוד עם הגרסה האמריקאית בבקשה עזרה!!

הערות

• G.JAGETIC@GMAIL.COMG.JAGETIC@GMAIL.COM הודעות: 1Verified User

קיבלתי את אותו הדבר עם MT07 2018 שלי, הבהב את הקובץ הנכון ועכשיו אני מקבל 3 קודי שגיאה והאופניים לא יתניעו. הם אמרו לי לנקות את הקודים באמצעות OBD2 אבל הקורא אפילו לא מתחבר. האם פתרת את שלך?

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

אל nyw197@gmail.com בעיה זו נפתרה באמצעות דוא"ל אך אסכם כאן. מספר החלק של ECU (ה-30) לא הוגדר. בניסיון לכתוב את הקובץ -31 קיבלת שגיאה אז ניסית את הקובץ -20. זה כן כתב, אבל בגלל שהוא לא נכון עבורך מספר אקו האופניים לא יתניעו. בקובץ -20 תחת הגדרות ecu, ישנה תצורת רתמה של ארה"ב true/false, אם תשנה את זה ל-false, האופניים שלך מתחילים כעת אך פועלים בצורה רזה, אשר כעת עליך להתאים במפות. כל קודי שגיאה שאתה עשוי לקבל יכול להיגרם מההבדל של -30 ו -20. מכיוון שכתבת לראשונה קובץ ל-ecu שלך שלא הוגדר, איננו יכולים לחלץ את תמונת המניות מה-ecu שלך.

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

ל-G.jagetic@gmail.com גם אנחנו עובדים דרך דוא"ל ועוד פוסט שהתחלת אז אני אגיב שם.

היכנס או הירשם כדי להגיב.