Forum wsparcia

Brak inicjowania ECU. na bezflashowanych ECU

ebrunel@react.clebrunel@react.cl Posty: 2Verified User

Czy ktoś miał problemy z flashowaniem nowego ECU? Próbuję sflashować ECU z 2017 roku (jak 4 różne jednostki, P/N 2MS-H591A-01) i we wszystkich z nich oprogramowanie po prostu zatrzymuje się podczas próby inicjalizacji ECU. Może tam przebywać godzinami bez wysyłania wiadomości lub proszenia o licencję.

Komentarze

  • ivans510@hotmail.comivans510@hotmail.com Posty: 3Verified User

    Tak, z powrotem 4 września 2022 r. Wypróbowałem teraz 2 oddzielne nielicencjonowane ECU 2017 R3, aby spróbować flashować. Oba mają to samo rozłączenie podczas inicjalizacji ECU, które nigdy nie przechodzi. Wypróbowałem 1 ECU 4 września i nie udało się go zainicjować. Nadal mogłem flashować wcześniej licencjonowany ECU, a dziś 10 września dostałem drugi ECU do flashowania i nadal mam to samo rozłączanie. Czy ktoś już wymyślił rozwiązanie tego problemu?

  • ivans510@hotmail.comivans510@hotmail.com Posty: 3Verified User

    Właśnie wypróbowałem trzeci ECU, który nie ma licencji i wciąż się rozłącza. Nr części B02-H591A-01 2MS-H591A-00

  • ivans510@hotmail.comivans510@hotmail.com Posty: 3Verified User

    Ok, zadzwoniłem do FT pewnego dnia, a Chris odpowiedział dzisiaj e-mailem, aby potwierdzić, że opublikowano poprawkę. Właśnie to wypróbowałem i udało mi się teraz przypisać licencję do nielicencjonowanego ECU. Wszystko naprawione.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.