Forum wsparcia

brak ogranicznika obrotów dla mojego obrazu

jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

Zdjęcie 2S3-8591A-A0 i nieograniczone nie mają ograniczenia prędkości obrotowej dla mojego roweru. Używałem innego obrazu, który nie pasuje do mojego ECU, więc mam tę funkcję. Czy jest jakiś sposób, aby go dodać, czy powinienem nadal używać niepasującego obrazu, jeśli nie powoduje on żadnych problemów?

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć. Kontynuuj używanie drugiego obrazu, jeśli nie spowoduje to żadnych problemów. Limit obrotów nigdy nie został opracowany dla tego pliku w czasie, przez który mieliśmy tutaj rower / ECU. Dzięki, Jason A.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Jakie to może powodować problemy? Mam problem z bezczynnością, czy może byłby to zupełnie inny charakter?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, to by były problemy, takie jak lampka kontrolna silnika dla kodu, który nie istnieje, brak uruchamiania motocykla itp. Dzięki, Jason A.

  • bgermer1@gmail.combgermer1@gmail.com Posty: 4Verified User

    Czy miałbyś coś przeciwko udostępnieniu używanego obrazu, dla którego dostosowano limit obrotów? Dzięki

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, założę się, że używa pliku 2S3-8591A-00 (US), Dzięki, Jason A.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Tak, to jest to.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Ma funkcję szybkiej zmiany biegów, której nie mają inne obrazy. Czy brakuje czegoś więcej, czego nie widzę?

  • M_850_M@hotmail.comM_850_M@hotmail.com Posty: 2Verified User

    Cześć, mam V max 2015 i prześlij obraz 2S3-8591A-A0 bez ograniczeń, więc kiedy osiągnę 130 mil, silnik wyłączy się? Ale Zdjęcie 2S3-8591A-A0 Zdjęcie Osiągnij 135 mil, ale tylko oszczędność paliwa. co robię Pozdrawiam

  • 4dmax1207@gmail.com4dmax1207@gmail.com Posty: 7Verified User

    Nikt nie lubi, że VMAX jest ograniczony do 235, chociaż na pewno jest szybki bez żadnej ochrony przed wiatrem.. Na początku myślałem, że jest to ograniczone wartościami ETV, ale wydaje się, że tak nie jest.... Mam nadzieję Od lat chłopaki z FTECU są w stanie usunąć ogranicznik, ale wygląda na to, że jest to bardzo trudne/niemożliwe. grtz, D

    Don't drive faster than your guardian angel can fly!

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User
    edytowano June 2022

    Cześć, Jaki masz numer części ECU i o którym roku mówisz VMAX. Mogę zapytać dział rozwoju, czy mogą również dodać opcję ogranicznika obrotów. Nie jestem pewien, czy w tej chwili byliby w stanie. Zakładam, że mówisz o ograniczonej prędkości? Pozdrowienia

  • 4dmax1207@gmail.com4dmax1207@gmail.com Posty: 7Verified User

    Ingram używa kolby 2S3-8591A-A0, ale teraz używa bez ograniczeń 2S3-8591A-00. Używam 2S3-8591A-90 bez ograniczeń, który również nie ma ogranicznika obrotów .... Ale myślę, że prawdziwym problemem jest to, że ma ogranicznik prędkości, ustawienia Wich są ukryte ..... Ingram ma nadzieję rozwiązać ten problem z ustawieniami ogranicznika obrotów, ale wydaje mi się, że to inne ustawienie... Grtz, D

    Don't drive faster than your guardian angel can fly!

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Nie wiem, nie mamy opcji ogranicznika prędkości. Wiem, że rozwój ma tendencję do usuwania go z plików bez ograniczeń. Nie jestem jednak pewien, czy tak jest w przypadku każdego roweru. Gdybyśmy mogli dowiedzieć się, czy Ingramowi się udało, byłoby to bardzo pomocne. @jtingram@msn.com

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.