פורום תמיכה

אין מגביל לתפקיד הדימוי שלי

jtingram@msn.comjtingram@msn.com הודעות: 39Verified User

לתמונה 2S3-8591A-A0 ולמגבלות אין הגבלה של התאמה לסיבוב האופניים שלי. השתמשתי בתמונה אחרת שלא תואמת את האקווה שלי אז יש לי את הפונקציה הזו. האם יש דרך להוסיף את זה או שמא עלי להמשיך להשתמש בתמונה שאינה מתאימה אם היא לא גורמת לבעיות?

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, המשך להשתמש בתמונה האחרת אם היא לא גורמת לבעיות. גבול ההסבה מעולם לא נפסל עבור הקובץ הזה בפרק הזמן שהייתה לנו האופניים / ECU כאן. תודה, ג'ייסון א.

• jtingram@msn.comjtingram@msn.com הודעות: 39Verified User

לאילו בעיות זה יכול לגרום? יש לי נושא סרק או שזה יהיה משהו שונה באופיו?

הי, זה יהיה בעיות כמו נורת בדיקת מנוע עבור קוד שאינו קיים, אופניים לא מתחילים וכו '... תודה, ג'ייסון א.

• bgermer1@gmail.combgermer1@gmail.com הודעות: 4Verified User

האם אכפת לך לשתף באיזו תמונה אתה משתמש שיש התאמת גבול ההמרה? תודה

הי, אני הולך להניח שהוא משתמש בקובץ 2S3-8591A-00 (ארה"ב), תודה, ג'ייסון א.

כן זה זה.

ויש לו פונקציית חילוף מהירה שלתמונות האחרות אין. האם חסר יותר שאני לא רואה?

• M_850_M@hotmail.comM_850_M@hotmail.com הודעות: 2Verified User

שלום לך V max 2015 & העלה את התמונה 2S3-8591A-A0 ללא הגבלה אז כשאני מגיע ל -130 מיל המנוע מנותק? אבל התמונה 2S3-8591A-A0 מלאי להגיע ל -135 מיל אך הדלק מופחת בלבד. מה אני עושה בברכה

• 4dmax1207@gmail.com4dmax1207@gmail.com הודעות: 7Verified User

אף אחד לא אוהב שה-VMAX מוגבל ל-235, אם כי הוא בטוח מהיר ללא כל הגנה מפני הרוח.. בהתחלה חשבתי שהוא מוגבל על ידי ערכי ה-ETV, אבל זה נראה לא המקרה... אני מקווה שנים שהחבר'ה של FTECU מסוגלים להסיר את המגביל, אבל נראה שזה מאוד קשה/בלתי אפשרי. גרץ, ד

Don't drive faster than your guardian angel can fly!

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User
    נערך June 2022

היי, מה מספר החלק שלך של ECU ועל איזו שנה VMAX אתה מדבר. אני יכול לברר עם הפיתוח כדי לראות אם הם יכולים להוסיף גם את אפשרות מגביל הסיבובים. אני לא בטוח אם הם יהיו מסוגלים כרגע. אני גם מניח שאתה מדבר על מהירות מוגבלת? בברכה

• 4dmax1207@gmail.com4dmax1207@gmail.com הודעות: 7Verified User

משתמשי Ingram יש את מלאי 2S3-8591A-A0, אך כעת משתמש ב-2S3-8591A-00 ללא הגבלה. אני משתמש ב-2S3-8591A-90 ללא הגבלה, שגם בו אין מגביל סיבובים.... אבל אני מניח שהבעיה האמיתית כאן היא שיש לו מגביל מהירות, הגדרות שההגדרות מוסתרות..... אינגרם מקווה לפתור את הבעיה הזו עם הגדרות מגביל הסיבובים, אבל אני מאמין שזו הגדרה אחרת... Grtz, D

Don't drive faster than your guardian angel can fly!

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

לא הייתי יודע, אין לנו אפשרות למגביל המהירות. אני כן יודע שפיתוח נוטה להסיר אותו מהקבצים הבלתי מוגבלים. אני לא בטוח אם זה המקרה עבור כל אופניים. אם נוכל לגלות אם זה הסתדר עבור אינגרם זה יעזור מאוד. @jtingram@msn.com

היכנס או הירשם כדי להגיב.