Forum wsparcia

21-22 MT07 BAT-8591A-60 QS

Mam klienta, który chciałby dodać quickshiftera do swojego MT07. Sprzedałem mu już sprzęt bo myślałem, że będzie kompatybilny.

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Z tego, co mi powiedziano, powinien być kompatybilny i powinna istnieć metoda ręcznej aktywacji w instrukcji serwisowej. Zakładam, że byłby taki sam jak R7. Czekam na rozwój, aby wrócić, aby zobaczyć, czy mogą stworzyć funkcję QS, aby ją wymusić, jak mi powiedziano, że MT07 21-22 MT07 powinien ją mieć. Pozdrowienia

  • utahweekendgarage@gmail.comutahweekendgarage@gmail.com Posty: 9FTECU Dealer

    MT07 nie ma opcji fabrycznej ani akcesorium quickshifter, takich jak R7. Zweryfikowałem, patrząc na akcesoria Yamaha, a także czytając właścicieli i instrukcje serwisowe. Quickshifter FTECU, który dostałem do tego modelu, podłącza się do wiązki światła bocznego roweru.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Tak, to jest dla MT/FZ07 do 2020 roku. Na lata 2021-2022 został wydany kolejny zestaw. Wykorzystuje uprząż R7 QS. Pracujemy nad dodaniem tej funkcji do nowych plików BAT. Zostałem poinformowany, że powinien aktywować się tak, jak R7. Czekam na rozwój, aby wrócić, aby uzyskać więcej informacji. Pozdrowienia

  • utahweekendgarage@gmail.comutahweekendgarage@gmail.com Posty: 9FTECU Dealer

    Fajnie, wygląda na to, że plik ECU został zaktualizowany, aby umożliwić wejście QSS. Wygląda też na to, że strona została zaktualizowana. Muszę zamówić wiązkę QS tylko dlatego, że sprzedałem mu już stary zestaw, który ma wiązkę Typ 7. Nie widzę jeszcze dokumentu instalacyjnego, czy jest on w toku?

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, tak, w plikach flash jest wreszcie opcja QS. Obecnie nie posiadamy wykazu samych uprzęży. Wyślij do mnie e-mail lub bezpośrednio sprzedaj, a będziemy mogli otrzymać fakturę za samą uprząż. Nie ma instrukcji instalacji dla 21-22 MT07 QS. Jest jednak prawie identyczny z instalacją szybkiej zmiany biegów R7. Wtyczka znajduje się z przodu po lewej stronie obok głowicy cylindrów. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.