Forum wsparcia

B34-9591A-10 (UE) / B34-9591A-00 (UE)

Witaj, napisałem wersję od -10 do -00, zmodyfikowałem 2 wtyczki do złącza ECU zgodnie z zaleceniami Yamaha. Z motocykla nasyca około 8000 obr / min. masz rozwiązanie? Próbowałem akta i bez ograniczeń, to samo. Jest to manipulacja, którą przeprowadziłem już na 2 innych MT07 i która działała idealnie. dziękuję za twoją pomoc. dołączona metoda yamaha


Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, więc czy podłączyłeś swój rower, aby zmienić go z roweru o mocy 35 kW na motocykl o mocy 55 kW? Jestem zdezorientowany, dlaczego dokonałeś tej modyfikacji. Dzięki, Jason A.

  • albycabra00@gmail.comalbycabra00@gmail.com Posty: 1Verified User

    Cześć, jestem tu nowy i chciałbym zrozumieć, jak sflashować mój B34-9591A-10 z 35 kW do 55 kW. Czy powinienem zmodyfikować wiązkę przewodów zgodnie z zaleceniami yamaha? Dziękuję Ci

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, nie jestem do końca zaznajomiony z motocyklami objętymi ograniczeniami UE. Możesz spróbować odwrócić okablowanie i sflashować motocykl, ponieważ piny programowania na rowerze są inne niż zalecana przez Yamaha. Jednak nie jestem pewien, czy byłoby to rozwiązanie. Pozdrowienia

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    @sander.kwastt@icloud.com To jest to, o czym wspomniałem. Nie jestem pewien, czy to pomogłoby, czy nie, ponieważ nie jestem z tym zaznajomiony. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.