Forum wsparcia

19 kontrolka check engine zx6r świeci, wentylator pozostaje włączony podczas uruchamiania, a wskaźnik temperatury nie pokazuje temperatury

k42motorsports@gmail.comk42motorsports@gmail.com Posty: 4Verified User

Właśnie błysnąłem 19 zx6r, teraz dostaję kontrolkę silnika, wentylator zawsze włączony, wskaźnik temperatury nie pokazuje temperatury, a mój czytnik OBD nie włącza się po podłączeniu do motocykla. rower działa dobrze. jak mogę wyczyścić światło?

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Jaki jest numer części ECU twojego roweru i jaki plik w nim wgrałeś? Czy używasz również bocznej uprzęży rowerowej? Może być konieczne zakupienie wiązki adaptera diagnostycznego, aby usunąć kody. Czy wiesz, jakie są kody? Pozdrowienia

  • k42motorsports@gmail.comk42motorsports@gmail.com Posty: 4Verified User

    hej właśnie to widziałem, nadal mam problem. numer części to 21175-1395 i sflashowałem 2019 ZX636 - 21175-1395(US) Unrestricted.ftm Tak, użyłem bocznej uprzęży. I jego kod dający 14 Dzięki

  • k42motorsports@gmail.comk42motorsports@gmail.com Posty: 4Verified User

    hej właśnie to widziałem, nadal mam problem. numer części to 21175-1395 i sflashowałem 2019 ZX636 - 21175-1395(US) Unrestricted.ftm Tak, użyłem bocznej uprzęży. I jego kod dający 14 Dzięki

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Proponuję użyć wiązki adaptera OBD2 i spróbować wyczyścić kody za pomocą ogólnego skanera, jeśli nie zrobiłeś tego w ten sposób. Upewnij się, że bateria jest również naładowana. Uważam, że niektóre kody błędów znikają po krótkiej jeździe. Jeśli to nie zadziała, wypróbuj plik zapasowy i sprawdź, czy kod zniknie. Możesz również sflashować w nim plik 1396 i zgłosić wyniki. Pozdrowienia

  • 373969383@qq.com373969383@qq.com Posty: 3Verified User

    Cześć bracie, czy rozwiązałeś ten problem? Mam ten sam Zx6r z tym samym problemem. Wgrałem też 1395. Kod wciąż pojawia się po wyczyszczeniu kodu ODB2

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.