Forum wsparcia

Pisanie Ecu ciągle zawodzi

matteopassadore99@gmail.commatteopassadore99@gmail.com Posty: 3Verified User
edytowano May 2022 w FZ / MT 09

Dzień dobry wszystkim Niedawno kupiłem zestaw flashtune do mojego 2021 mt07 (UE) kiedy pierwszy raz próbowałem odczytać ecu, powiedział, że nie jest czytelny natywnie BAT-8591A-10, sprawdziłem, czy wszystkie kable są we właściwym miejscu, potem próbowałem to napisać, ale ciągle mi się nie udaje, może dlatego, że jestem w hotspocie mój garaż jest za daleko od mojego mieszkania nie wiem co robić, ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Dziękuję uprzejmie.


Komentarze

  • Navidtourian@hotmail.comNavidtourian@hotmail.com Posty: 28Verified User

    Cześć. Mój przyjaciel miał bardzo podobną sytuację (jezioro silnego i stabilnego połączenia internetowego). Używał uprzęży rowerowej i ostatecznie musiał przejść na zestaw uprzęży stołowej, aby móc sflashować ECU za pomocą komputera, który jest podłączony do Internetu. Mam nadzieję, że ta informacja pomoże.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć Matteo, wygląda na to, że masz problem z połączeniem z instalacją uprzęży lub nie postępujesz dokładnie zgodnie z instrukcjami. Przeprowadź test uprzęży bocznej roweru na pierwszej stronie forum i daj mi znać, co otrzymasz. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.