פורום תמיכה

אין תגובה מ-ECU (hardfail)

gome178@163.comgome178@163.com הודעות: 28Verified User
  1. אני משתמש ברתמת צד לאופניים (רתמת צד לאופניים עם 6 פינים מסוג 4) להבזק את האופניים שלי. כאשר אני מתקין את הקו ומפתח הפתיחה, אני לא יכול להפעיל את האופניים. instrument panel show error code(err h1)
  2. I try to flash ecu, software show "no reponse"
  3. I restore 34 pin black wire, the bike can start, but still can't flash ecu。
  4. Note: ECU stamped Part Number: 2DR -8591A-20(JP)
  5. מספר החלק של ה-ecu לקריאת התוכנה הוא 1DR-8591A-00(EU) rwbcCsL3h26qzNbMx2dHkFhkFhkNfHkFHkFZHX26qzNbMx2ihk26qzNbMx2ihk26qzNbMx2i

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, מספר החלק הזה של ECU דורש את רתמת האופניים 6-Pin Type 11 Side Side. גם ה-ECU הזה אינו קריא באופן טבעי. אנא השתמש ברתמה הנכונה כדי למנוע כל נזק ל-ECU שלך

• gome178@163.comgome178@163.com הודעות: 28Verified User

סליחה, נתתי מידע שגוי. אני משתמש ברתם צד 6-Pin Bike Side Type 11. מספר החלק של ECU 2DR-8591A-20(JP) לא יכול לספק עבור ftecu כעת? אם אספק את מספר החלק הזה ECU, התוכנה תוכל לספק בקרוב עבור זה?

היי, יש לנו קובץ עבור מספר החלק הזה של ECU. זה נמצא תחת תיקיית MT09>2014-2020. אם אתה עדיין מקבל את ההודעה ללא תגובה, אנא ודא שהרתמה בצד האופניים שלך מותקנת כהלכה ובצע את מבחן הרתמה עם 6 הפינים הממוקם בעמוד הראשון של הפורום. כמו כן כאשר מהבהבים באמצעות רתמת צד לאופניים אינך צריך לנתק דבר במהלך התהליך. פשוט השתמש במקש הפעלה/כיבוי כאשר תתבקש. בברכה

• gome178@163.comgome178@163.com הודעות: 28Verified User

היי, רתמת האופניים מותקנת כהלכה, ובצע את הודעת החזרת הבדיקה 36 (נבדק תקין)。 אני לא יכול להפעיל את האופניים שלי כאשר רתמת האופניים מותקנת, לוח המחוונים של האופניים מציג קוד שגיאה (שגיאה h1). אני יכול להפעיל את האופניים שלי כאשר מנתקים את הרתמה 34 פינים (חוט שחור) 。 בברכה

היי, מבחן הרתמה של Bike Side הוא מבחן קונקרטי יותר ממבחן הממשק. נשמע כאילו יש לך קצר כאשר אתה מחבר את החוט השחור. אנא שלח לי תמונות של המחברים והתקנת רתמת האופניים שלך לבדיקה. מאחור ומלפנים של המחברים כמו גם חיבורי החוטים השחורים בבקשה. אתה יכול לשלוח לי אותם ישירות. בברכה

היכנס או הירשם כדי להגיב.