פורום תמיכה

שגיאה בעת מהבהב (refreshToken)

xcat@charter.netxcat@charter.net הודעות: 10Verified User

היי, מנסה להבהב בפעם הראשונה, אני כל הזמן מקבל הודעת שגיאה האומרת: רענון אסימון אני משתמש בערכת מהבהב של ספסל על 21 zx6r ג'ייסון בבקשה בדוק את הליק שלי ודא שהוא בסדר מצדך...תודה

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אתה יכול בבקשה לשלוח לי צילום מסך של הודעת השגיאה? תודה, ג'ייסון א.

• xcat@charter.netxcat@charter.net הודעות: 10Verified User

ב-System.Windows.Forms.VisualStyles.VisualStyleRenderer.IsCombinationDefined(String className, Int32 part) ב-System.Windows.Forms.VisualStyles.VisualStyleRenderer..ctor(String className, Int32 part, Int32 state) ב-FTECU.OhIOSsParent , DrawTreeNodeEventArgs ) ב-System.Windows.Forms.TreeView.OnDrawNode(DrawTreeNodeEventArgs e) ב-System.Windows.Forms.TreeView.CustomDraw(Message&m) ב-System.Windows.Forms.TreeView.Wm.System.Me. Forms.TreeView.WndProc(Message&m) ב-System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

שגיאה: System.Reflection.TargetInvocationException: חריגה נזרקה על ידי המטרה של הזמנה. ---> System.NullReferenceException: הפניה לאובייקט לא מוגדרת למופע של אובייקט. ב FTECU_Tuning_Suite_Shared.Plugins.APImethods.GenerateMachineSN () ב FTECU_Tuning_Suite_Shared.Plugins.PluginBase.Dkbb4kQe9A60Rei5 (String i_email, מחרוזת i_pass, מחרוזת i_ClientId, מחרוזת i_ClientSecret, מחרוזת i_accesstoken, מחרוזת i_accesscryptor, i_expires מחרוזת, מחרוזת i_refreshtoken, מחרוזת i_uri, מחרוזת i_chipsn, מחרוזת i_chipdesc, String pkey) --- סוף מחסנית חריגה פנימית --- ב-System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethod(Object target, Object[] ארגומנטים, Signature sig, בוליאני) ב-System.Reflection.RuntimeMethodInfo.UnsafeInvokeInternal(Object obj, Object[] פרמטרים, Object[] arguments) ב-System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] פרמטרים, CultureInfo culture) ב-System.Reflection.MethodBase.Invoke(Object obj, Object[ ] פרמטרים) ב-FTECU_Tuning_Suite_Shared.Plugins.PluginRunner.L9fFqg7NYOUaxCkNI1w(Object , Object , Object ) ב-FTECU_Tuning_Suite_Shared.Plugins.PluginRunner .CreatePluginResult(PluginFlashDialog pfd, String assemblyQualifiedTypeName, String chipsn, String i_chipdesc, String chiphndl, String i_email, String i_pass, String i_ClientId, String i_ClientSecret, String i_access_token,String_accesstoken,String_accesstoken,String_

VcpKh6L9OWmQ68usAdaqOzI כל מחשבה על מה גורם לשגיאה זו. כל עזרה ועזרה תתקבל בהערכה רבה. מאז שקניתי את יחידת הבזק הספסל הזו מקברים, זו השגיאה שקיבלתי, מעולם לא יצא לי להבהב את האקו..

היי, אתה יכול לנסות לשנות את השפה בחזרה לאנגלית ולהבהב כדי לראות אם זה נותן לך את השגיאה? תודה, ג'ייסון א.

אישור ספסל צד מהבהב ECU #21175-1396 דבר אחד נוסף שלי ECU לא מופיע ברשימה הוא התוכנה, הוא אף פעם לא קרא אותה בבדיקת הרישיון תחת כרטיסיית המשתמש

הכל באנגלית, איך אני משנה את זה

היי, מספר החלק של ECU שלך מופיע בתוכנה. אל תדאג לגבי טווח השנה הרשום בקובץ שהוא רק סיווג גנרי, אתה יוצא ממספר החלק של ECU. התיבה "בסדר" הייתה רשומה בשפה זרה בצילום המסך של הודעת השגיאה שלך, מה שגרם לי להניח ששינית את העדפת שפת המערכת. באיזה שלב בתהליך ההבהוב אתה מקבל שגיאה זו? תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון אני מחבר הכל לחשמל, אני מעלה את קובץ המניות 21175-1396 ואז אני לוחץ על כתוב ל-ecu, אחרי זה אומר מעלה תמונת ECU, ואז זה אומר טעינת מודול, בערך דקה אחרי זה אני מקבל את הודעת השגיאה הגדולה הזו, כאשר אני לוחץ על אישור בתיבת הודעת השגיאה ואז זה אומר שגיאה בלתי צפויה בטעינת DLL..... עוד דבר אחד בתוכנת הכוונון אני הולך לבדוק ממשק אני מקבל כמה מספרים מוזרים רק החיבור של הכבל אני מקבל 7 37 אני מעביר את כבל מסביב אני מקבל 6 7 37 ולפעמים אני מקבל 7 27 37 כשאני מחבר את החשמל אליו אני מקבל 7 27 37 כשהכל מחובר ל-ecu שלי ומוכן להבהב אני מקבל 6 26 36 Bench מהבהב ערכת. תודה לך..ג'ון

היי, אנא שלח לי צילום מסך של הודעת "שגיאה בטעינת DLL..." כאשר הספסל מהבהב, התחל עם הכל מחובר מלבד חשמל לרתמת הספסל. כשזה אומר לך לחבר את הרתמה או את המפתח פשוט חבר לחשמל. אם הוא אומר לך לנתק את הרתמה או לכבות את המפתח, פשוט נתק את החשמל. תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון, רק כדי ליידע אותך שאני מחליף לחלון 10 והכל בסדר עכשיו.. FTECU הוא ברמה הגבוהה ביותר עבור מהבהבים ecu's ותודה רבה על כל התמיכה ps, אתה יכול לשלוח לי כמה מדבקות בבקשה. חחח.........

היי, שמח שהכל עובד בסדר עכשיו! לא ידעתי שיש לך ווינדוס 11 ראיתי שגורם לכמה בעיות מוזרות כל כך טוב לדעת שזה עובד עכשיו. אני אשלח לך כמה מדבקות בדואר! תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.