Forum wsparcia

Jak znaleźć / stworzyć odpowiednie melodie?

XSR700OwnerXSR700Owner Posty: 3Verified User

Cześć wszystkim! Zastanawiam się, gdzie i jak naprawdę mogę wybrać mój rower. 2019 XSR700 z wydechem dwóch braci i usuniętym wlotem powietrza. Filtr magazynowy i tylko zestaw FTECU. Początkowo korzystałem z samej podstawowej mapy bez ograniczeń, ale chciałem trochę bardziej specyficznej melodii. Zastanawiałem się, czy ktoś wie, jak i gdzie zrobić trochę bardziej odpowiednie dostrojenie. Nienawidzę tego mówić, ale żałuję, że nie dostałem flasha 2WDW. Wydawało się to o wiele prostsze niż to.. Żadnych nienawiści u wszystkich facetów, tylko ja.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Zestaw tuningowy jest zdecydowanie bardziej dla osoby, która dokonałaby wielu zmian w motocyklu i dostosowałaby rzeczy samodzielnie, w przeciwieństwie do robienia błysku przez kogoś innego. Obie metody są świetnymi opcjami, zależy tylko od tego, czego chcesz. Czy zastanawiałeś się nad dodaniem map paliwa PC do pliku Unrestricted, aby zobaczyć, jak wygląda ta zmiana? Nadal możesz kupić plik od 2WDW i poprosić o przesłanie go pocztą elektroniczną, jeśli chcesz. Dzięki, Jasonie A.

  • XSR700OwnerXSR700Owner Posty: 3Verified User

    Cześć Jason! Ostatnio bawiłem się kilkoma mapami dowódców mocy i samodzielnie dostosowywałem paliwo, ale wyraźnie jest to trochę niedokładne. Działa dobrze, właściwie trochę lepiej niż sama mapa nieograniczona / pc5 po wyjęciu z pudełka, ale nie wydaje mi się, aby włączanie / wyłączanie przepustnicy było dobre, ani naprawdę nie mogę powiedzieć, czy jest bogata / uboga i gdzie. Czy istnieje narzędzie wbudowane w oprogramowanie, w którym mogę wyświetlić dowolne dane? Chciałbym zobaczyć co robi ecu i jakie zmiany robi czujnik O2. Dodałem takie paliwo jak 5-8% we wszystkich zakresach od przepustnicy 0-50% i 2500-7000 obr/min i pomaga przy szarpanej przepustnicy jak również w niektórych spadkach mocy myślę, ale nie jestem pewien i nie chcę boleć rower

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Podstawowy czujnik O2 jest czujnikiem wąskopasmowym, więc jest absolutnie bezużyteczny przy jakimkolwiek tuningu, jeśli o tym mówisz. Mamy nasz zestaw ActiveTune do tego roweru, który odczyta dokładne AFR i dostosuje się do ustawionego współczynnika AFR. Ten zestaw lub na hamowni będzie jedynym sposobem na odczytanie AFR w celu prawidłowego dostrojenia. Sugerowałbym zabranie roweru na lokalną hamownię, jeśli taka istnieje, pobranie pliku 2WDW lub uzyskanie zestawu ActiveTune. Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.