Forum wsparcia

Moje licencje są / są rozbite, a oprogramowanie nie rozpoznaje moich licencji

pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User

Z tego powodu otworzyłem bilet w maju, ale nie otrzymałem wsparcia. Przyczyną tego problemu był zepsuty kabel 12 V podczas migania mapy, którą wcześniej błyskałem, ale z kilkoma zmianami. Nie powinno to stanowić problemu, ale podczas flashowania flash zatrzymał się. Próbowałem po raz drugi, ale teraz oprogramowanie poprosiło mnie o zakup nowej licencji. Po kilku dniach bez odpowiedzi od FTecu zamówiłem nową licencję, aby wypróbować flash z takim samym wynikiem jak poprzednio. Teraz mam Yamahę R1, jeżdżę tylko na torach wyścigowych, ale nie działa od maja, 2 rozbił licencje i nie wspiera FTECU. Jedynym, który próbuje pomóc, był Mike Bienvenu. Znajomy powiedział mi o podobnych problemach migając swój eku R1 i otrzymał plik resetowania, aby rozwiązać swój problem. Mój sprzęt jest naprawiany i wszystkie testy są zakończone i dobrze. Potrzebuję zresetować plik i zresetować moje licencje. Dzięki Peter

Komentarze

  • pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User
  • pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User
  • pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User
  • pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User
  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy próbowałeś ostatnio? Z tego co widzę, twoje licencje zostały zresetowane.

  • pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User

    Tak to prawda. Mike Bienvenu poprosił o zresetowanie moich licencji, a następnie spróbowałem ponownie z tym samym wynikiem. Ale nie otrzymałem pliku resetowania dla mojego kalkulatora Yamaha, który najpierw migał, aby zresetować ecu, a następnie migał z mapą UE 2015. pozdrawiam Piotra

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie ma pliku resetowania dla R1, który znamy, tylko dla FZ / MT07. Jeśli twój przyjaciel „otrzymał plik resetowania” dla swojego R1, dlaczego nie może udostępnić go Tobie, abyś mógł go użyć? A jeśli nie masz pewności co do jego ważności, możesz go wysłać do nas, abyśmy mogli go obejrzeć.

  • pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User

    Dobrze, zapytam go, czy nadal ma ten plik. Może sprzedał wszystko w komplecie ze swoim R1, ponieważ teraz jeździ BMW. pozdrawiam Piotra

  • pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User

    Cześć Kent, myślę, że nie potrzebuję tego resetowania. Jak powiedziałeś, moje licencje są już zresetowane, właśnie próbowałem flashować ecu i zrobiłem to dokładnie zgodnie z instrukcją migania. Nie wiem teraz, co się stało i nie mogę uwierzyć, ale zadziałało. Mój R1 znowu działa. Wielkie dzięki Peter

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.