Forum wsparcia

ACTIVETUNE NIE DZIAŁA NA 2019 ZX10R ECU 1426

Chiodi@gmail.comChiodi@gmail.com Posty: 3Verified User

Cześć wszystkim! Niedawno sflashowałem moje ECU na moją Zx10r 2019 z Flashtune, a także założyłem dla niego Activetune. Błysk wydawał się iść dobrze. Potem spróbowałem wyciągnąć trymery z czujnika Activetune i dostałem tylko zera. Mówi czekanie na sprzęt lambda przez co najmniej kilka minut, a potem nic. Ludzie z ftecu byli tam, aby pomóc mi rozwiązać problem. Wszystkie części zostały wymienione. podstawy sprawdzone itp. Przeszliśmy przez procedurę w odpowiedniej kolejności. Nie wyłączanie kluczyka, zbyt szybkie podłączanie uprzęży itp. Nadal nic. Wszystkie zera. Nie mogę nawet monitorować roweru. widzę przepustnicę i obroty na minutę w górę na ekranie, ale wykończenia się nie zmieniają. Ponadto nie jestem w stanie ponownie podłączyć i włączyć fabrycznego czujnika o2, ponieważ spowoduje to sprawdzenie kontrolki silnika. To samo z zaworem wydechowym. Mam oba te na swoim miejscu i są teraz połączone. To samo, jeśli pójdę do magazynu flash. Teraz nawet nie jestem w stanie przywrócić rzeczy do stanu magazynowego. Nowa kalkulator kosztuje $1000


I. Wierzę, że ludzie z ftecu wypróbują go na swoim komputerze w 2019 roku zx10 wkrótce! Może ktoś miał ten problem i był w stanie go rozwiązać?

Komentarze

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.