Forum wsparcia

Ninja 400 Quickshift Kit - Aby włączyć QS, musisz użyć NOWEGO pliku

kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
edytowano August 2020 w EX 400

Dla tych z Was, którzy kupili zestaw Ninja 400 QS, PLEASE NOTE: You must use a new file to enable the QS. Nie można po prostu pobrać istniejącego pliku, włączyć funkcji QS i sflashować go; pojawi się komunikat o błędzie „Nieprawidłowy obraz ECU”. Musisz skopiować wszelkie zmiany map / funkcji z poprzednich plików do zupełnie nowego pliku (kliknij pasujący plik do numeru części ECU z bazy danych, aby otworzyć nowy plik, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy „KOPIUJ” na określonym węźle map z poprzedniego pliku, a następnie kliknij prawym przyciskiem „WKLEJ” w węźle map nowego pliku), włącz funkcję QS, a następnie sflashuj ten nowy plik do ECU.

Komentarze

  • fz5281169@gmail.comfz5281169@gmail.com Posty: 1Verified User

    Który plik ma funkcję QS? Lub gdzie w pliku znajduje się funkcja QS?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Funkcja QS znajduje się w folderze Moduły ECU pliku. Wszystkie pliki (z wyjątkiem plików 1377 i 1332REV MotoAmerica) mają funkcję QS.

  • Właśnie zainstalowałem pakiet tuningowy FTECU na swoim komputerze i patrzyłem na nieograniczony obraz dla ninja 400 2020. Nie sflashowałem jeszcze ECU, odkąd szukałem QS, ale nie ma opcji QS pod modułem ECU. czy muszę raz sflashować rower, a następnie skopiować to do nowego pliku, aby uzyskać opcję QS? Wiem też, że pracujecie nad opcją ogranicznika obrotów, czy w najbliższej przyszłości będziecie pracować nad poprawką przełożenia/prędkościomierza? jeśli tak, jaki jest ETA dla tych funkcji. Dziękuję Ci

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano December 2021

    Cześć, jaki numer części to twój ECU? Funkcja Rev Limit to coś, co zostanie poruszone w przyszłości. Speedo fix, którego nie planujemy dotykać. Dzięki, Jasonie A.

  • Jason, mój numer części ECU to 1332 i dziękuję za odpowiedź na moje inne pytania, szkoda, że nie planujesz naprawy speedo.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano December 2021

    Cześć, Jeśli użyjesz pliku 2018 jako numeru części, będzie on miał opcję Quickshifter. Plik 2020 nie zawiera opcji, ale ten plik 2018 będzie działał bez problemu. Dzięki, Jasonie A.

  • Więc dla QS jest to tylko opcja włączania/wyłączania. Nie możemy dostosować czułości lub czasu?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Zgadza się. Masz z tym problemy? Dzięki, Jasonie A.

  • Tak, mam z tym problemy. Chciałbym dodać kilkaset sekund, aby zmiana była płynniejsza. W tej chwili wydaje mi się, że jest za szybko i czuję, jak biegi ocierają się, gdy zmieniam bieg na wysokich obrotach.

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Jeśli wyślesz mi wiadomość e-mail, wprowadzę zmiany w Twoim pliku.

  • fernandobianco55@hotmail.comfernandobianco55@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Hej Mike, jak mogę wysłać Ci e-maila? Próbowałem kliknąć Twoją nazwę użytkownika, ale nie daje mi takiej opcji. Wiem, że teraz istnieje opcja dostosowania taktowania QS, ale mam problem polegający na tym, że mój ECU sflashował mapę Norton i ta mapa jest chroniona, więc nie mogę jej zmodyfikować. czy mógłbyś to zrobić i zmienić timing na moim QS? plus patrzę na zestaw QS na stronie internetowej i mówią, że czerwony/żółty ciąg i niebieski zielony push, ale moje przewody są niebiesko-zielone i czarno-niebieskie. który z nich jest pull vs push.

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Cześć Niebieski/zielony jest push. Jeśli kazałeś im to zrobić, a mapa jest zablokowana, będziesz musiał wprowadzić poprawki za ciebie. Mikrofon

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.