Forum wsparcia

R1 07-08 (UE) Mapy standardowe i nieograniczone.

2»

Komentarze

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Cześć Jason, Dzięki za odpowiedź. Jak mam ponownie zsynchronizować TPS. Każdy pomysł, dlaczego żadne kody błędów nie są dostarczane z mapą zapasów, gdy ais i O2 są odłączone.

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Moje luzy zaworowe zostały zrobione, a korpusy przepustnic zostały zsynchronizowane w zeszłym miesiącu.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy próbowałeś skopiować i wkleić nieograniczone mapowanie do pliku Stock, aby sprawdzić, czy problem nadal występuje? Być może mógłbyś mieć uszkodzony plik. Nie jestem pewien, jak to ponownie zsynchronizować, ale instrukcja serwisowa powinna wskazywać właściwy kierunek. Dzięki, Jason A.

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Mogę tego spróbować. Czy oprogramowanie nie powiadomiłoby mnie, gdyby miało uszkodzone pliki.

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Jedynym problemem jest to, że mapa zapasowa nie ma funkcji hamowania i prędkościomierza, ponieważ mam -1 na przedniej zębatce.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nie byłoby powiadomienia o uszkodzonym pliku ze względu na złożoność tego wszystkiego. Dzięki, Jason A.

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Dzięki Jason, ponownie zsynchronizowałem APS i TPS. Nie ma różnicy od szarpnięcia od wyłączenia do włączenia. To tak, jakby cięte cięcie nie działało. Mam sposób na zmianę tankowania na mapach, aby wymusić paliwo na zamkniętej przepustnicy. Czy można to zrobić w mapach podstawowych ETV. Czy zawór odcinający wydech wyłącza silnik zaworu, czy tylko czujnik. Przyjrzę się też napędowi i problemom mechanicznym, takim jak uszkodzony zawór wydechowy lub sprzęgło i sprzęgło poślizgowe.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, mapy bazowe ETV mają tylko związek z otwartą płytą przepustnicy. Sugeruję, aby zajrzeć do twojego tankowania MAP i TPS. Funkcja powinna po prostu uniemożliwić pojawienie się kodu, jeśli chcesz odłączyć silnik. Dzięki, Jason A.

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Kiedy ponownie synchronizowałem APS i TPS, zauważyłem początkowy skok w diag z zamkniętej przepustnicy przy 17 do po prostu otwierania jej do 22. Widać było, jak motyle się otwierają. Potem łatwo było kontrolować liczby w krokach co 1 w górę iw dół.

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Próbuję tylko udowodnić, że flashowanie jest w porządku, zanim wydałem dużo pieniędzy na czujniki i inne bity. Tak więc zmiana paliwa MAP vs TPS byłaby taka sama, jak redukcja hamowania przy urazie. Utrzymywanie paliwa przy zamkniętej przepustnicy.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, wtryskiwacz Decel Cut działa, utrzymując wtryskiwacze lekko otwarte, gdy przepustnica jest zamknięta. Pomaga to w reakcji przepustnicy włączania / wyłączania, ponieważ kiedy wrócisz do przepustnicy, wtryskiwacz nie musi się całkowicie otwierać, ponieważ jest już częściowo otwarty. To nie jest rozwiązanie wszystkich innych problemów, które możesz mieć. Nie mamy oddzielnych tabel sterujących wtryskiwaczy, aby można było to zrobić ręcznie. Będziesz chciał pobawić się mapami dotyczącymi tankowania i Throttle By Wire. Nie widzę powodu, dla którego nie możesz wymyślić czegoś, co działa dobrze, chyba że naprawdę coś jest nie tak z Twoim rowerem. Może spróbuj zabrać rower do lokalnego tunera, a oni mogą ci pomóc. Dzięki, Jason A.

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Dzięki Jason, będę wytrwały

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Kiedy mówisz `` throttle by wire '', masz na myśli tylko mapy vs rpm lub mapy etv. Odrzuciłby pomoc w postaci mapy komputerowej.

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Czy skaleczenie w wyniku urazu pojawi się na hamowni.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, kiedy mówię o mapach Throttle By Wire, mam na myśli mapy bazowe ETV. Cięcie zwalniania wtryskiwacza nie pojawiało się na żadnej normalnej hamowni. Dzięki, Jason A.

  • chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com Posty: 33Verified User

    Dziękuję Jason, czy mógłbyś podać przykład tego, co należy zmienić w ETV BaseMaps

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Mapy bazowe ETV są dość oczywiste, jeśli się im przyjrzysz. Po prostu popracuj nad tym, aby wartości miały płynne przejścia i nie miały dużych nagłych zmian. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.