פורום תמיכה

כוון סולו 2 לא קורא נתוני אקולוגיה

johneengineering@yahoo.co.ukjohneengineering@yahoo.co.uk הודעות: 3Verified User

היי אני לא מצליחה להשיג את המטרה שלי סולו 2 לקרוא את נתוני ה- ECU מהאופניים הבריטית שלי ב- R1 2009. ניסיתי להבהב את האופניים שלי בחזרה למפה רגילה. לאחר כתיבת קבצים זה עבר לאמת ונכשל כעת תוכנת ftecu אומרת לי שאני צריך לשים רישיון עבור ה- ECU שלי למרות שאני מהבהב של ה- ECU כבר כמה שנים. האופניים יתחילו ונראים כאילו יש להם מפה סטנדרטית. מטרת סולו 2 עדיין לא קוראת נתונים ו ftecu עדיין מבקשת רישיון חדש. כשברשיון האתר נאמר בפעילות האחרונה "flash init" תודה ג'ון

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי ג'ון, לא קיבלת את הדוא"ל ששלחתי לך אתמול כתשובה לשאלת הנתונים של ECU? כמו כן, אני לא רואה שום דבר לא בסדר ברישיון, אבל ייתכן שמישהו אחר כאן כבר איפס. נסה שוב להבהב ולהתחתן מחדש עם ה- ECU לרישיון זה. תודה, ג'ייסון א.

• johneengineering@yahoo.co.ukjohneengineering@yahoo.co.uk הודעות: 3Verified User

היי, ג'ייסון מייק, סוכן בריטניה עבור ftecu, קיבל רישיון עבורי, והבהב מחדש את ה- ECU שלי. עכשיו חזרתי למפה המקורית שלי, ללא בעיה. בדיוק בדקתי את כתובת הדואר האלקטרוני שלי בדוא"ל johneengineering@yahoo.co.uk ולא קיבלתי הודעות דוא"ל ממך רק הודעות דוא"ל הן ממייק של חברת Velox racing UK ftecu. אם אפשר, אנא שלח שוב את ג'ון מוערך מאוד

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

ג'ון, יש לי בעיות עם הדוא"ל שלי לפעמים. אני אשלח שוב בשבילך! תודה, ג'ייסון א.

• johneengineering@yahoo.co.ukjohneengineering@yahoo.co.uk הודעות: 3Verified User

עדיין יש בעיות בקריאת נתוני ecu דרך aim solo 2. למישהו יש את נתוני ה-k. תודה ג'ון

היכנס או הירשם כדי להגיב.