פורום תמיכה

XSR700 2020

ndwolfy@gmail.comndwolfy@gmail.com הודעות: 11Verified User

אז רק קיבלתי את ערכת כבל קישור הנתונים עבור ה- XSR700 שלי, אבל אם אני מחפש את הקבצים עבורו, הקבצים רק אומרים שהם יגיעו לשנת 2019. האם אלה יעבדו על דגם 2020?

הערות

• ndwolfy@gmail.comndwolfy@gmail.com הודעות: 11Verified User

חיפשתי את מספרי החלקים בין דגמי XSR700 לשנת 2018, 2019 ו- 2020 והם כולם אותו דבר אז הלכתי וניסיתי להתחיל להבהב את ה- ECU עם פלאש 2018 ללא הגבלה, אך תוך כדי רישום ה- ECU לחשבוני כתוב שהפלאש נכשל ולנסות שוב

אוקיי מצא את הבעיה עם פלאש ה- faild וכדי לנסות שוב. החוטים הוכנסו לחריצים הלא נכונים כשירדתי מהתמונה ולא לפי ההוראות המנוסחות. תיקנתי כעת את זה וניסיתי להפחית את ה- ECU. הכל התנהל בהתאם, אולם הפסיק לאחר שהגיע מעל 90% ואמר שהפלאש נכשל שוב ולנסות שוב. הלכתי לנסות שוב אבל עכשיו כתוב שלא נמצא ECU רשום. מה אני אמור לעשות?

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, נראה שהיה לך נשירה מחיבור בתהליך ההבהוב. הייתי צריך לאפס את הרישיון שלך אז נסה להבהב אותו שוב. תודה, ג'ייסון א.

הכל עובד עכשיו תודה על העזרה והתגובה המהירה. למרות שהמחקר שלי אומר שמספרי החלקים של ה- ECU זהים ל- XSR 2020 לעומת ה- XSR הישנים, האם אתה עדיין יכול בבקשה לאשר שהוא עדיין מתאים לכך? אני גם צריך לציין זאת גרסת העקירה המוגבלת ומעט נמוכה יותר של ה- XSR700 זו באוסטרליה לעומת העקירה המלאה מארה"ב.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

מה מספר החלק של ה- ECU שלך?

מספר חלקי ה- ECU שלי הוא 1XB-8591A-70, שזה בעצם חדשות מבחינתי כמו שלפני פשוט קראתי את מספר החלק עבורו מהסכימות שקיבלתי לאופניים במקום לעבור את המאמץ להוריד אותו אופניים. טוב שעשיתי את המאמץ

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך February 2021

מספר החלק הזה של ה- ECU תואם את ה- ECU של יורו מהדגמים 2015-17, אז אתה צריך להיות בסדר עם הקובץ הזה. עם זאת, יש לציין כי ככל הנראה ישנם מספר שינויים מכניים בגירסה המוגבלת שיש להחליפם גם כן. אלה כוללים את צינורות היניקה, כמו גם את מכסה ארגז האוויר ושנורקל, בתוספת מגביל על חוט "משיכת" המצערת המונע את פתיחת המצערת 100%.

כן אני בתהליך של להשחית את זה ולאפשר זאת. תודה על העזרה. אם כי אני חייב לומר שהפתעתי ש- XSR שלי ב- 2020 משתמש באותו ECU של ה- MT-07 מלפני 3 שנים ... אם כי משהו היה משתנה מכיוון שהם מתוקנים את העיצובים של ה- MT-07 בסביבות כאשר ה- XSR הגיע לייצור

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, רק בגלל שהשינויים בעיצוב לא תמיד אומר שה- ECU משתנה! תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.