Forum wsparcia

Bypass Immobilizer

Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

Witam, usiłowałem dowiedzieć się jak zrobić okablowanie dla ogranicznika studzienki to ECU blokowane immobilizerem. Nie mam niebieskiego klawisza więc próbowałem ominąć go miganiem. Odłączyłem złącze immobilizera i wypróbowałem wiele amerykańskich obrazów ECU, ale żaden z nich nie działa. Możesz doradzić? Mój numer ECU to 32920-17K92. Próbowałem: 17k90, 60, 70, 80, D0 i F0. Wszyscy nie mogli rozwiązać problemu. Błyskam z bocznymi pasami rowerowymi.

Tagged:

Komentarze

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Jaka jest funkcja Przełącznik IGN (wyłącz / włącz)? Czy to jest powiązane

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, wiem, że niektórzy użytkownicy w poprzednim wątku sprawili, że działa to poprawnie, chociaż nie jestem pewien, którego numeru części użyli. Wypróbuj wszystkie pliki z USA, aby sprawdzić, czy jeden z nich działa. Dzięki, Jason A.

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Wszystkie inne pliki w USA nie mogą aktywować dźwigni zmiany biegów, więc ich nie wypróbowałem. Wymieniłem wiązkę OEM na szelki amerykańskie. Potem zdjąłem wiązkę boczną roweru do nowej ale teraz wyskoczył mi komunikat „Brak odpowiedzi” Usunąłem przewody i założyłem je 3 razy z tym samym rezultatem. Nie mogę teraz sflashować ECU. Nie chcę zdejmować uprzęży US i wracać do wiązki OEM. Czy możesz mi pomóc w zrobieniu uprzęży ławkowej do tego roweru? Mam dodatkowe wtyczki, ale muszę wiedzieć, jak to zrobić.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, cóż, okablowanie wiązki przewodów ławki jest zawsze takie samo jak wiązki przewodów po stronie roweru, ponieważ ECU komunikuje się tylko z jednym pinem. Jedyna różnica polega na tym, że w przypadku wiązek laboratoryjnych trzeba ręcznie zasilać ECU za pomocą zewnętrznego zasilacza. Dzięki, Jason A.

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Są dwa czerwone przewody. Który służy do zasilania? czy można zapisać obraz starego modelu tylko po to, aby wymazać pamięć, a następnie zapisać nowy model? jaka jest funkcja przełącznika IGN? Dzięki

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Wielokrotne flashowanie ECU jest tak nudne, że nie sądzę, aby inne mapy działały. Wypróbowałem mapę innej firmy, 3 więcej plików amerykańskich i jeden JP. Proszę doradzić inne rozwiązanie. Dzięki

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Czy mam wysłać mój ECU wraz z immobilizerem? Dzięki

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, napisz do mnie. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.