פורום תמיכה

מעקף אימובילייזר

Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com הודעות: 33Verified User

שלום, ניסיתי לברר כיצד לבצע את החיווט למגביל הבור ואז את ה ECU הנעול על ידי האימובילייזר. אין לי את המפתח הכחול אז ניסיתי לעקוף אותו עם מהבהב. ניתקתי את מחבר האימובילייזר וניסיתי תמונות ECU אמריקאיות רבות אך אף אחת מהן לא עובדת. אתה יכול לייעץ? מספר ה- ECU שלי הוא 32920-17K92. ניסיתי: 17k90, 60, 70, 80, D0 & F0. כולם לא הצליחו לפתור את הבעיה. אני מהבהב עם רתמת צד לאופניים.

שתייגת:

הערות

• Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com הודעות: 33Verified User

מהי התכונה מתג IGN (השבת / הפעל)? האם זה קשור

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אני יודע שחלק מהמשתמשים בשרשור הקודם גרמו לכך לעבוד כראוי, אם כי אני לא בטוח באיזה מספר חלק הם השתמשו. נסה את כל הקבצים בארה"ב כדי לראות אם אתה יכול לתפקד. תודה, ג'ייסון א.

כל שאר הקבצים בארה"ב לא יכולים להפעיל את המעבר ולכן לא ניסיתי אותם. החלפתי את רתמת ה- OEM שלי לרתמה אמריקאית. ואז הסרתי את רתמת הצד של האופניים לחדש אבל עכשיו קיבלתי את ההודעה "אין תגובה" הסרתי את החוטים והתקנתי אותם 3 פעמים עם אותה תוצאה. אני לא יכול להבהב את ה- ECU עכשיו. אני לא רוצה להסיר את הרתמה האמריקאית ולחזור לרתמת ה- OEM. אתה יכול לעזור לי להכין רתמת ספסל לאופניים האלה? יש לי תקעים נוספים אבל אני צריך לדעת איך להכין את זה.

היי, ובכן חיווט הרתמה לספסל שלך תמיד זהה לרתמת הצד של האופניים מכיוון שה- ECU מתקשר רק על פינה אחת. ההבדל היחיד הוא על רתמת הספסל שעליך להפעיל ידנית את ה- ECU באמצעות ספק כוח חיצוני. תודה, ג'ייסון א.

ישנם שני חוטים אדומים. איזה מיועד להפעלה? האם ניתן לכתוב תמונת דגם ישנה רק כדי למחוק את הזיכרון ואז לכתוב את הדגם החדש? מהי תכונת מתג IGN? תודה

כל כך משעמם להבהב את ה- ECU פעמים רבות, אני לא חושב שהמפות האחרות הולכות לעבוד. ניסיתי מפה של צד שלישי, עוד 3 קבצי ארה"ב ו- JP אחד. אנא יעץ לפיתרון אחר. תודה

האם עלי לשלוח לך את ה- ECU שלי יחד עם האימובילייזר שלי? תודה

היי, אנא שלח לי דוא"ל. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.