Forum wsparcia

Pytanie Quickshifter!

Cześć! Miałem szybkozłączkę w mojej Yamaha MT 07 na początku tego roku, która zepsuła mi silnik, ponieważ dźwignia zmiany biegów tylko odcięła zapłon, ale nie paliwo, powodując przepływ paliwa do zaworu wydechowego i eksplozję wewnątrz po ponownym zapłonie, powodując wyskakiwanie ustalaczy sprężyn zaworowych z miejsca. Podany kontekst, czy twój oparty na ECU system szybkiej zmiany biegów tnie paliwo ORAZ zapłon, czy tylko jeden z tych dwóch? Kupię to, jeśli możesz mi zagwarantować, że mój silnik nie zepsuje się ponownie, jeśli użyję tylko domyślnych wartości w twoim oprogramowaniu tuningowym. Mam już zestaw do flashowania.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano February 2021

    Cześć, nasz system QS ogranicza paliwo i zapłon. Mamy mnóstwo klientów korzystających z tej konfiguracji bez żadnych problemów ... Sytuacja, którą mi wyjaśniasz, nie jest nawet możliwa z mojej wiedzy. Moja sugestia byłaby taka, aby upewnić się, że w motocyklu jeździ gaz wysokiej jakości i być może zmniejszyć czas zapłonu. Dzięki, Jason A.

  • ssamsuominen@gmail.comssamsuominen@gmail.com Posty: 9Verified User

    Używam najlepszego możliwego paliwa premium. Poza tym w momencie wystąpienia problemu z silnikiem moje czasy zapłonu były zapasowe. Miał Healtech marki -quickshifter i tylko wyłączył zapłon, więc według ludzi, z którymi rozmawiałem, paliwo nadal tryska i nie zapala się z powodu odcięcia zapłonu powodując, że paliwo wpada do zaworu wydechowego, a następnie eksploduje przy zapłonie, co spowodowało problem ... Tak czy inaczej, skoro wasze szybkozamykacze ograniczają zarówno paliwo, jak i zapłon, nie powinienem mieć żadnych problemów, więc w najbliższej przyszłości kupię waszą szybką zmianę!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.