Forum wsparcia

2017-19 Yamaha R6 Active Tune Zestaw flashowania ECU łącza danych

Cześć, kupiłem pakiet flashowania ECU Yamaha R6 Active Tune Data Link 2017-19 i chciałbym aktywować licencję na mój pierwszy ECU i nie jestem w stanie tego zrobić. Czy możesz mi pomóc? Dziękuję Ci bardzo!

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, widzę, że zarejestrowałeś już swój kabel USB. Z którą częścią masz problem? Dzięki, Jason A.

  • adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć, Przede wszystkim używam Bench Flashing Kit, próbowałem odczytać ECU, ale nie mogłem, ale potem rozumiem, że nie jest to możliwe w tym Ecu. Teraz sflashowałem Ecu jedną z map z plików udostępnionych przez użytkownika z włączonym aktywnym zestawem do strojenia, ale wciąż wyłącza tę opcję, tak jak nie mam na to licencji. Jak mogę aktywować moją licencję Active Tune? Dzięki, Adrian

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy masz również autoblipper na tym rowerze, czy tylko Active Tuner? Dzięki, Jason A.

  • adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć, tak, mam też autoblipper. Dzięki, Adrian

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, dziękuję za te informacje. Czy wpisałeś już kod aktywacyjny ze zdrapki na naszej stronie internetowej dla tej ActiveTune? Dzięki, Jason A.

  • adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć, nie dostałem zdrapki na mojej 2017-19 Yamaha R6 Active tune Data Link Ecu Flashing Bundle. migająca uprząż. Jakie mam teraz możliwości? Dzięki, Adrian

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, patrząc na nasze nagrania widzę kod, który miał być z twoim zestawem. Dodałem go teraz bezpośrednio do twojego konta. Teraz możesz włączyć ActiveTune i nie powinno być problemów z jego flashowaniem. Dzięki, Jason A.

  • adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć, dziękuję bardzo! Adrian

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.