Forum wsparcia

Licencja bezużyteczna

Po kilku nieudanych błyskach wyświetla się żądanie „Zakupu licencji” lub

„Ta licencja nie jest już dostępna, skontaktuj się z pomocą techniczną”. Czy to oznacza, że nie możesz flashować bez ponownego zakupu licencji? Odczyt ECU może być kontynuowany Licencja 8C6AF3FA

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nasz system pokazuje, że Twoja licencja jest nadal sprawna. Zamknij pakiet tuningowy, uruchom ponownie komputer i upewnij się, że masz stabilne połączenie z Internetem.

  • fz1.can.2007@gmail.comfz1.can.2007@gmail.com Posty: 13Verified User

    Flash był udany, jeśli uważałeś na połączenie internetowe, dziękuję za potwierdzenie

  • fz1.can.2007@gmail.comfz1.can.2007@gmail.com Posty: 13Verified User

    Witam, nie mogę już flashować z niego do logowania po wylogowaniu. Sprawdź, czy licencja działa poprawnie.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Twoja licencja jest nadal w stanie użytecznym. Jaki komunikat o błędzie otrzymałeś?

  • fz1.can.2007@gmail.comfz1.can.2007@gmail.com Posty: 13Verified User

    Próbowałem około 5 razy, ale pojawia się ten sam komunikat i błąd jak na początku tego wątku. Spróbuję ponownie. Dziękuję Ci.

  • fz1.can.2007@gmail.comfz1.can.2007@gmail.com Posty: 13Verified User

    Cześć, wypróbowałem dziś lampę błyskową, ale wyświetlacz licznika na motocyklu stał się w połowie Err, a silnik w ogóle nie odpalił. Status licencji jest taki, jak pokazano w załączonym pliku. Jak myślisz, jakie są możliwe stany?


  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, widzę, że pomyślnie sflashowałeś dziś ECU. Czy teraz wszyscy jesteście gotowi? Dzięki, Jason A.

  • fz1.can.2007@gmail.comfz1.can.2007@gmail.com Posty: 13Verified User

    Witam, znowu mogłem flashować. Przyczyną jest to, że zawartość pliku jest taka sama, ale wydaje się, że zmiana nazwy pliku nie była dobra. Nazwa pliku ECU jest ważna. Bądź ostrożny. Dziękuję za odpowiedź.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.