Forum wsparcia

Zapomniałem przeczytać melodię na motocyklu przed jej zmianą

steveschurman@gmail.comsteveschurman@gmail.com Posty: 7Verified User

Zapomniałem przeczytać melodię na motocyklu przed jej zmianą. Teraz motocykl (z tłumikiem środkowej rury Leo Vince'a i filtrem powietrza podstawowego) umiera, gdy podaję mu gaz na nieograniczonej melodii B67-8591A-10 (USA) z melodią dowódcy mocy dla środkowej rury Leo Vince'a. Nie będzie też działał w podstawowej wersji. Byłoby to bardzo mile widziane, gdyby jakikolwiek personel mógł pomóc lub ktokolwiek.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano July 2020

    Cześć, Te ECU nie są czytelne, więc nie będziesz w stanie odczytać ich przed flashowaniem. Czy próbowałeś użyć tylko melodii Nieograniczony bez przesyłania pliku importu paliwa z komputera? Dzięki, Jason A.

  • steveschurman@gmail.comsteveschurman@gmail.com Posty: 7Verified User

    Teraz mówi, że nawet nie pozwala mi przesyłać, mówiąc, że nie jest to zarejestrowane ecu, numer licencji to 1E980041 i ciągle pyta mnie, czy chcę kupić licencję. Mam stabilne połączenie.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano July 2020

    Twoja licencja ECU jest w stanie próby, ponieważ ostatni proces flashowania nie został ukończony. Będziemy musieli zresetować Twoją licencję, aby móc z niej ponownie korzystać. Problem, który napotykasz, jest zwykle związany z uszkodzonym plikiem Dynojet zaimportowanym do pliku FTECU. Jaki jest twój numer części ECU? (Jest na naklejce „Denso” u góry). Czy dopasowałeś numer części ECU do numeru części pliku w menedżerze plików? Znajdź prawidłowy plik obrazu STOCK ECU, a następnie zapisz go najpierw do ECU (bez modyfikacji, bez map paliwa Dynojet lub czegokolwiek). Uruchom motocykl, aby go popracować, następnie wyłącz go i sflashuj odpowiedni plik Unrestricted do ECU (bez importu mapy paliwowej Dynojet).

  • steveschurman@gmail.comsteveschurman@gmail.com Posty: 7Verified User

    Jak zresetować licencję? Mapa jest dla tego samego ECU, które mam z końcówką 10. Nie pozwoli mi też załadować innych.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Zresetowaliśmy licencję, można to zrobić tylko tutaj.

  • steveschurman@gmail.comsteveschurman@gmail.com Posty: 7Verified User

    Nieważne. Nie jestem pewien, czy naprawiliście problem, ale kliknąłem wiadomość e-mail z aktualizacją, po czym zadziałało.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.