פורום תמיכה

בעיה

Larshansson1973@gmail.comLarshansson1973@gmail.com הודעות: 2Verified User

היי יש לי yamaha R1 2017 עם מנגינה אוטומטית ו quickshift / ערכת blibers על האופניים שלי את המפרקים הוא עובד בסדר, אבל יש לי בעיות גדולות עם quickshifters, העבודה שלה בסדר ב הילוך 1-3, אבל יש לי הרבה בעיות כאשר אני ללכת 3-4, 4-5, 5-6, somtimes העבודה שלה, ו somtimes לא ..... ?? כאשר יש לי בעיה אני צריך לשנות את הציוד, אני צריך לחכות סל"ד הולך למטה ואחרי זה אני משתמש המצמד והילוך ידני ..... אבל IM לאבד הרבה מהירות בתחרות יש לי לבדוק ואנשי קשר בשימוש הילוכים הם הדוק, maby כדי הדוק? (תמונות) כאשר אני לוקח את המחשב על האופניים, מצאתי רק "ערכת" bliper אני לא יכול למצוא כמה מפה עם quickshifters? אני צריך קצת עזרה ופתרון הבעיה שלי מ FT ECU /. בברכה Lars

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אז רק כדי להבהיר: אתה נתקל בבעיות זז מן הילוכים 3 עד 4, 4 ל 5, ו 5 ל 6? אבל downshifting (6-5, 5-4, 4-3, וכו ') הוא בסדר?

• Larshansson1973@gmail.comLarshansson1973@gmail.com הודעות: 2Verified User

היי קנט Thats הנכון .... downshifting עובד מושלם! הבעיה שלה upshifting 3 עד 6 .....

אתה גם אומר את זה sometimes upshifts מ 3-4, 4-5, 5-6 עבודה?

האם QS בעצם עושה כל חיתוך ההצתה? אם יש לך בודק multimeter, לבדוק את החיישן המהיר כדי לוודא שזה עושה חיבור מלא על upshift. זה צריך להיות קריאה המשכיות מלאה כאשר אתה מפעיל לחץ משמעותי על החיישן; אם זה חותך פנימה והחוצה, אז זה חיישן רע, אבל אם זה נשאר מלא, אז זה שולל חיישן רע.

היכנס או הירשם כדי להגיב.