Forum wsparcia

Sprawdź lampkę silnika mt 07

Dzień dobry kilka dni temu wykonałem flash do ECU mojego MT, wykonując wskazane kroki i instalując odpowiednią mapę zgodnie z numerem ECU i modyfikacjami mojego motocykla. Proces został przeprowadzony z powodzeniem, a kiedy go wypróbowałem, pozytywnie odczułem zmianę konfiguracji silnika. kilka dni później na desce rozdzielczej zapaliło się światło Check Engine. ale nie pokazuje żadnego błędu na ekranie, a motocykl wydaje się uruchamiać normalnie ... a podczas diagnozowania ECU nie pokazuje żadnego błędu. (Nie byłem w stanie przetestować jego działania z powodu kwarantanny) Czy uważasz, że mam coś do zobaczenia, jak ECU miga przy włączonej lampce awarii silnika?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki jest numer części twojego ECU? Większość modeli Yamaha 2017+ jest zgodnych z OBDII i nie wyświetla kodów błędów na desce rozdzielczej. Niektóre z późniejszych plików modelu MT-07 mają Menedżera kodów diagnostycznych (w Ustawieniach ECU), który pozwala określić, co powoduje CEL. Będziesz musiał przeczytać plik aktualnie w ECU, aby użyć do tego Menedżera kodów diagnostycznych. Jeśli plik nie ma tej funkcji, prawdopodobnie będziesz potrzebować skanera OBDII i naszej wiązki diagnostycznej adaptera OBDII (https://ftecu.com/shop/obdii-diagnostic-adapter-harness/), aby wyświetlić kody błędów.

  • B34-8591A-00

  • numer części twojego ECU to B34-8591A-00 ... po odczytaniu ECU mogę ustalić, co powoduje błąd? W obecnej sytuacji nabycie adaptera diagnostycznego OBDII jest nieco skomplikowane, biorąc pod uwagę, że mieszkam w Kolumbii, a przesyłka z zagranicy jest prawie sparaliżowana. więc jeśli istnieje jakikolwiek sposób, aby poznać lub wyeliminować błąd, byłbym wdzięczny, jeśli go podzielisz.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Mamy dwa różne pliki B34-00. Czy próbowałeś zobaczyć oba pliki? Jeśli nie, spróbuj sflashować każdy plik i jeździć na rowerze, aby sprawdzić, czy kod się wyczyści. Dzięki, Jason A.

  • randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com Posty: 30Verified User

    @jason@ftecu.com Jak mamy dowiedzieć się, który z dwóch plików potrzebujemy? Pytanie, ponieważ mój przyjaciel ma to ECU, a ja nie chcę tego zepsuć.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, w jakim regionie ECU próbujesz sflashować? Dzięki, Jason A.

  • Jakie są różnice między kalkulatorami B34-8591A-00 (US) i B34-8591A-00 (PHL) ORAZ Skąd mam wiedzieć, który z nich jest odpowiedni dla mojego motocykla?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, w jakim regionie ECU próbujesz sflashować? Gdzie się znajdujesz? Dzięki, Jason A.

  • asesoriayproyectos17@gmail.comasesoriayproyectos17@gmail.com Posty: 19Verified User

    Kolumbia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.