פורום תמיכה

בדוק את אור המנוע מהר 07

asesoriayproyectos17@gmail.comasesoriayproyectos17@gmail.com הודעות: 19Verified User

יום טוב לפני מספר ימים ביצעתי הבזק ל- ECU של ה- MT שלי בעקבות הצעדים שצוינו והתקנתי את המפה המתאימה על פי מספר ה- ECU ושינוי האופנוע שלי. התהליך בוצע בהצלחה וכשניסיתי אותו הרגשתי את השינוי בתצורת המנוע בצורה חיובית. כמה ימים אחר כך נדלק הנורה של צ'ק מנוע על המקף. אבל זה לא מראה שום שגיאה במסך ונראה שהאופנוע מתחיל כרגיל ... וכאשר מאבחנים את ה- ECU הוא לא מראה שום שגיאה. (לא הצלחתי לבדוק את ההפעלה שלו בגלל הסגר) האם אתה חושב שיש לי משהו לראות את הבזק ECU כשנורת כשל במנוע דולקת?

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

מה מספר החלק של ה- ECU שלך? רוב דגמי ימאהה 2017+ תואמים OBDII והם אינם מציגים קודי שגיאה על המקף. לחלק מקבצי ה- MT-07 המאוחרים יותר יש מנהל קוד האבחון (בהגדרות ECU) שיאפשר לך לקבוע מה גורם ל- CEL. יהיה עליך לקרוא את הקובץ שנמצא כרגע ב- ECU על מנת להשתמש במנהל קוד האבחון לשם כך. אם לקובץ שלך אין את התכונה הזו, סביר להניח שתזדקק לסורק OBDII ול- OBDII מתאם האבחון לרתום (https://ftecu.com/shop/obdii-diagnostic-adapter-harness/) כדי להציג קודי שגיאה.

• asesoriayproyectos17@gmail.comasesoriayproyectos17@gmail.com הודעות: 19Verified User

B34-8591A-00

• asesoriayproyectos17@gmail.comasesoriayproyectos17@gmail.com הודעות: 19Verified User

מספר החלק של ה- ECU שלך הוא B34-8591A-00 ... מקריאת ה- ECU האם אוכל לקבוע מה גורם לשגיאה? במצב הנוכחי, זה קצת מסובך לרכוש את רתמת מתאם ה- OBDII לאבחון שלך בהתחשב בכך שאני גר בקולומביה ומשלוח פריטים מחו"ל כמעט משותק. כך שאם יש דרך לדעת או לחסל את השגיאה הייתי אסיר תודה אם תשתף אותה.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, יש לנו שני קבצי B34-00 שונים. האם ניסית לראות את שני הקבצים? אם לא נסה להבהב כל קובץ ולרכוב על האופניים כדי לבדוק אם הקוד מתנקה בבקשה. תודה, ג'ייסון א.

• randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com הודעות: 30Verified User

@jason@ftecu.com כיצד אנו אמורים לגלות אילו משני הקבצים הדרושים לנו? לשאול כי לחבר שלי יש ECU הזה ואני לא רוצה להתעסק בזה.

הי, באיזה אזור ECU אתה מנסה להבהב? תודה, ג'ייסון א.

מה ההבדל בין ECU B34-8591A-00 (US) ו- B34-8591A-00 (PHL) וכיצד אוכל לדעת איזה מהם מתאים לאופנוע שלי?

הי, באיזה אזור ECU אתה מנסה להבהב? איפה אתה נמצא? תודה, ג'ייסון א.

קולומביה

היכנס או הירשם כדי להגיב.