Forum wsparcia

Numery map ETV 2017 R1

drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk Posty: 51Verified User

Cześć, spędziłem dużo czasu wygładzając moje mapy ETV, ale za każdym razem, gdy wprowadzam jakieś liczby, wszystko wygląda pięknie, zamykam okno, a następnie otwieram je ponownie, a program zdecydował się zmienić ładunek liczb. Tylko o 0,14, ale nie są tam, gdzie ich chcę. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego. To trochę denerwujące.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Istnieją pewne limity górny, dolny i skalowania. W zależności od tego, jaką liczbę podasz, dokładna liczba może się nie trzymać z powodu ustalonych limitów. Dzięki, Jason A.

  • drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk Posty: 51Verified User

    Cześć Jason, dzięki za odpowiedź. Zastanawiałem się, ale wydaje mi się to dziwne. Używam przycisków plus / minus % u góry na stołach, a wprowadzanie liczb wydaje się w porządku. Zdarzyło mi się to wtedy, gdy wprowadzane liczby są w porządku i się trzymają. Ale problem pojawia się po podświetleniu, a następnie skopiowaniu mapy. jeśli zamkniesz mapę, gdy jest jeszcze podświetlona, po powrocie zostanie znacznie obniżona. Następnie, nawet jeśli wkleisz oryginał z powrotem, zmieniają się z powrotem na niższe liczby natychmiast po zamknięciu mapy i ponownym otwarciu. Jeśli ręcznie zmienisz wartości, zostaną one jednak ponownie przywiązane. Wygląda na możliwy błąd w oprogramowaniu?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć. Musisz mi dokładnie powiedzieć, z jakiego pliku korzystasz, w jakiej sekcji pracujesz i jakie liczby zmieniasz, abym mógł spróbować odtworzyć problem. Dzięki, Jason A.

  • drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk Posty: 51Verified User

    Cześć, tak, więc zaczęło się jako nieograniczona mapa dla modelu R1, UE 2017. Jest to mapa bazowa 1 ETV, dla trybu zasilania 2. Chociaż wydaje się, że występuje na wszystkich mapach. Zacząłem od ustawienia kolumny 1% na 100%, od 6000 obr./min., pozostałe poniżej wynoszą 0. Myślę, że wartości zaczynają się od około 1,44 i rosną wraz ze wzrostem obrotów. Stamtąd wartości są stopniowo zwiększane wraz ze wzrostem przepustnicy, jednocześnie przez 1-2%. Na przykład wynosi 1,44–1,58–1,72–1,88. Jeśli następnie podświetlę całą mapę i skopiuję ją, aby przenieść na inną mapę bazową, i zamknę okno bez odznaczania zaznaczenia, następnym razem, gdy otworzę tę mapę podstawową, spadnie ona o 0,14 w kilku losowych komórkach. Więc mógłbym skończyć z 1,29-1,44-1,58-1,72. A czasem może to być 1,44–1,29–1,58 i tak dalej. Za każdym razem, gdy powtórzysz proces kopiowania, ponownie je obniża, a nawet ponowne wklejenie mapy nie zapobiegnie. Należy wprowadzić ręcznie. Mam nadzieję, że to ma sens. W razie potrzeby mogę zrobić dla ciebie film.

  • drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk Posty: 51Verified User

    Wydaje się, że tak się dzieje za każdym razem, gdy kopiuję tabelę. Kiedy zamykam i ponownie otwieram mapę, zmienia się.

  • drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk Posty: 51Verified User

    Czy to ma jakieś aktualizacje?

  • drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk Posty: 51Verified User

    Cześć, więc zauważyłem, że rozwiązałeś ten problem. Dziękuję Ci! Niestety zauważyłem, że to samo dzieje się z mapą, na którą ją kopiujesz. Czy można to adresować? dzięki jeszcze raz

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.