Forum wsparcia

Pytanie odcięcia przepustnicy INJ Pytanie

tonyc1334@gmail.comtonyc1334@gmail.com Posty: 4Verified User

Osobiście podoba mi się zerwanie silnika, więc prawdopodobnie zostawię go FAŁSZ. Jednak w przypadku kopnięć chciałem go wypróbować i ustawiłem go na PRAWDA. Może moje oczekiwania są nadgorliwe, ale nie zauważyłem żadnej różnicy. Czy ten efekt powinien być dramatyczny? Błysnąłem wiele razy, chodziłem tam iz powrotem, i czuję to samo. Jeśli cokolwiek, dostaję więcej zwrotów i wyskakuje z funkcją ustawioną na PRAWDA. Korzystam z mapy nieograniczonej z zastosowaną tabelą PCV Akra / DNA. Mam DNA etap 2 i wydech M4. Pod względem mocy różnica jest również bardzo subtelna. Może nadmiernie kompensuję efekt placebo lub moje oczekiwania były zbyt wysokie, ale moim zdaniem całe to doświadczenie niewiele zmieniło. Nadal wydaje się w dużej mierze taki sam w przypadku standardowego flasha i nadal wyskakuje z decel. Więc nie mogę przestać się zastanawiać, czy robię coś źle? Wszelkie porady są mile widziane. Dzięki. -Tony

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Cięcie zwalniające wtryskiwacza nie ma wpływu na hamowanie silnikiem. Wpływa tylko na reakcję bez przepustnicy. Twoja mapa PCV prawdopodobnie nie jest poprawnie dostrojona dla Twojej aplikacji.

  • tonyc1334@gmail.comtonyc1334@gmail.com Posty: 4Verified User

    Czy możesz to trochę rozwinąć? Jak rozumiem, obniżenie zwalniania ma na celu złagodzenie naciągu wchodzącego i wyłączającego przepustnicę 0%, a także zmniejszać pękanie silnika. Nie ma mapy PCV dla M4 z DNA. Czytałem, że Akra w / DNA jest wystarczająco blisko. Czy ktoś ma jakieś zalecenia, aby wypróbować M4? Dzięki.

  • dhungubc@gmail.comdhungubc@gmail.com Posty: 3Verified User

    Tony, nie czułem też żadnej różnicy między włączaniem a wyłączaniem wyłączania zwalniania wtryskiwacza na moim XSR700 w ostatni weekend. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie gry przy stole TPS vs RPM.

  • tonyc1334@gmail.comtonyc1334@gmail.com Posty: 4Verified User

    Zaktualizuj to. Skończyło się na skontaktowaniu się z 2 Wheel DynoWorks i kupiłem od nich melodię, która była specyficzna dla mojej konfiguracji (M4 bez przegród z poborem DNA). To zrobiło OGROMNĄ różnicę. NOC I DZIEŃ. Żadna inna kombinacja stock / nieograniczona z / bez importu tabeli PCV nie zbliżyła się nawet do gładkości i wydajności melodii dostosowanej do mojej konfiguracji. Mam zero popping / backfire przy zwalnianiu, odcięcie wtryskiwacza ma teraz zauważalny efekt, a reakcja przepustnicy jest znacznie płynniejsza. Tylko moja opinia tutaj, ale zestaw jest strzałem w ciemność bez dostosowanego pliku melodii stworzonego dla twojej konfiguracji, a import PCV wyrządza więcej szkody niż pożytku.

  • dhungubc@gmail.comdhungubc@gmail.com Posty: 3Verified User

    Tony, czy 2WDW przesłało ci plik, czy musiałeś przesłać mu swój ECU?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.