Forum wsparcia

VMAX 1700

bgermer1@gmail.combgermer1@gmail.com Posty: 4Verified User

Cześć, mam VMAX z zainstalowanym Power Command V 22-003X. Strojenie jest dobre dla Power Commander i podstawowego obrazu ECU. Chciałbym jednak usunąć ograniczenie prędkości maksymalnej w dni off road. Zainstalowałem nieograniczony obraz ECU 2S3-8591A-A0 (US), a motocykl po aktualizacji zaktualizował się. Zimne obroty biegu jałowego były nierówne, a kiedy pojechałem na przejażdżkę, rower wyłączył się, gdy uruchomiłem silnik. Ponownie zainstalowałem podstawowy obraz ECU i rower znów działa idealnie. : 0). Jak uzyskać najlepsze wyniki z obu światów, w których usunęłem ograniczenia, ale nadal wprowadzałem zmiany? Dzięki!

Komentarze

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Nie ma tu wielu z nas, vmaxów. Spojrzałem na te zdjęcia i wyglądają podobnie w tabelach zapłonu i paliwa i rozgrzewają się, więc nie jestem pewien, co spowodowałoby problemy. Ale w ustawieniach ECU Bypass ETV musi być prawdziwy, inaczej zabije silnik jak opisano. Spróbuj to zmienić i sprawdź, czy to pomoże.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User
    edytowano June 2020

    Wiem, że mówią, że nie powinieneś próbować innego obrazu, który nie pasuje do twojego kalkulatora. Ale sflashowałem kilka nieograniczonych obrazów w plikach vmax, które nie pasowały do mojego kalkulatora. Wybrany nieograniczony obraz nie ma korekt ogranicznika obrotów. Być może będziesz musiał zapytać (zadzwonić), dlaczego twój nieograniczony obraz nie ma korekt ogranicznika obrotów. Wszyscy powinni to mieć. PS Goodluck, otrzymuję odpowiedzi na tym forum. Nigdy nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie tutaj ani przez e-mail. Sprawdzanie jest najlepszym rozwiązaniem, gdy pojawią się problemy.

  • bgermer1@gmail.combgermer1@gmail.com Posty: 4Verified User

    Dzięki!

  • bgermer1@gmail.combgermer1@gmail.com Posty: 4Verified User

    Skopiowałem podstawowe ustawienie przepustnicy EVT z nieograniczonego obrazu na zapas 2S3-8591A-A0 (US), ustawiłem Bypass ETV na true i przesłałem. Rower działa świetnie, mogę dźwigać dowolny bieg i nie mam już ograniczenia 8000 obr / min na 5. biegu. : 0)

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Dobrze słyszeć!

  • 4dmax1207@gmail.com4dmax1207@gmail.com Posty: 7Verified User

    Witam, nie chcę hackować tego wątku, ale nawet z nieograniczoną mapą, maksymalna prędkość wydaje się być ograniczona do 235 km/h (będzie około 130 mph). Czy można wstawić ustawienie, aby to zmienić?

    Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.