פורום תמיכה

שגיאת אקו ללא מענה על ימאהה R1 2019

michel.performanceracing@gmail.commichel.performanceracing@gmail.com הודעות: 6Verified User

HI יש לי בעיה עם מספר אק"ג R1 2019 BX4-8591A-30 (EU °. כשאני רוצה לכתוב על ECU הודעה מופיעה לאחר מספר שגיאות אקו שנייה ללא מענה. אבל הבעיה שהאופניים מתפשטים על המקף משהו כמו Ecu לא מתקין אתה יכול למצוא תמונה של המקף עם ה- ECu מחובר

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

הודעת "שגיאה ללא תגובה" פירושה שיש לך בעיה בחיבור חומרה המונעת את התקשורת של התוכנה עם ECU. האם אתה משתמש ברתמה בצד האופניים (הרתמה שמתחברת למחבר ה- ECU באופנוע שלך)? אם כן, אנא עיין בפוסט הדביק שבדף הבית שכותרתו "תשומת לב: מבחן חומרה לרתמת אופניים בצד 6 פינים ..."

• jlwoody@live.comjlwoody@live.com הודעות: 4Verified User

הי קנט לא היה בטוח איפה לכתוב את הבעיה שלי או לפתוח בשיחה, אבל נתקל בבעיה בכתיבה ל- Ecu שלי אני משתמש ברתמת ספסלים ולא הטקסט והכל עובד, אבל כשאני מנסה לכתוב ל- Ecu זה קורה ( ראה תמונות) הבזקתי את ה- Ecu שלי בעבר באותה רתמה

• jlwoody@live.comjlwoody@live.com הודעות: 4Verified User

התמונות שלי לא יעלו אך כתוב "כניסה לא מורשית" ואומרת גם שהיית: "דיווח על כישלון"

• g.antoninho@hotmail.comg.antoninho@hotmail.com הודעות: 5Verified User

נסה כבל lan

• tiagocarvalho9788@gmail.comtiagocarvalho9788@gmail.com הודעות: 2Verified User

יש לי כרגע אותה בעיה מאוד עם אותו אקו .. המקף מופיע כמו בתמונה

האם יש למישהו את הפיתרון? בשלב זה האקו לא עובד גם אם מנתקים את צד הרתמה

• tiagocarvalho9788@gmail.comtiagocarvalho9788@gmail.com הודעות: 2Verified User

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, זה בגלל שלא היה לך פלאש מוצלח ל- ECU. אנא טען מחדש את ה- ECU. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.