Forum wsparcia

Nie można pobrać dokumentów instalacyjnych.

escalonab@gmail.comescalonab@gmail.com Posty: 5Verified User
edytowano July 2019 w Sprzęt komputerowy

Dzień dobry! Niedawno kupiłem zestaw migający ECU Data Link do mojego Yamaha MT-09. Od tego czasu nie mogę pobrać dokumentu instalacyjnego z Twojej witryny. Próbowałem przez kilka dni i na dwóch różnych komputerach. Klikam „Żądaj dokumentu”, a następnie klikam „TAK”, aby zastąpić ostrzeżenie, a na końcu zawiesza się następujący komunikat: „Żądany dokument ma kontrolę dostępu ... Konto zawiera 1 nieużywane licencje i 0 nielicencjonowanych dokumentów. aby pobrać pojedynczy dokument bez pasującej licencji ... Rendering Document: Type 11 14-17 Yamaha MT-09.pdf ... Pobieranie renderowanego dokumentu ... Kliknij tutaj, jeśli pobieranie nie rozpocznie się. " Jeśli kliknę „Tutaj”, przeniesie mnie z powrotem do listy dokumentów i nic się nie dzieje. Na moim koncie mam jedną ważną licencję ECU. Prosimy o pomoc! Twój produkt jest dość drogi i jak dotąd nie widziałem wartości moich pieniędzy pod względem jakości twojego oprogramowania lub witryny. Przepraszam, jeśli to brzmi szorstko, po prostu szczerze.

Komentarze

  • wcs5683@gmail.comwcs5683@gmail.com Posty: 3Verified User

    Czy Twoja licencja jest aktywowana?

  • escalonab@gmail.comescalonab@gmail.com Posty: 5Verified User


    Uruchomiłem oprogramowanie Ft-ECU i podłączyłem adapter USB i pojawiło się okno z pytaniem, czy chcę zarejestrować ten interfejs USB na moim koncie i powiedziałem tak. Co jeszcze muszę zrobić, aby aktywować moją licencję?

  • tannerbullert@gmail.comtannerbullert@gmail.com Posty: 3Verified User

    Mam ten sam problem. Nie mogę pobrać instrukcji instalacji. 2018 Yamaha MT-07

  • abaranello27@gmail.comabaranello27@gmail.com Posty: 1Verified User

    To samo tutaj, 2015 FZ-07. Strona mówi, że mam jedną niewykorzystaną licencję i że dokument, który wybrałem dla licencji, nie pasuje. Proszę doradź.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Przepraszamy za ostatnie problemy. Z naszą nową witryną i migracją serwerów wydaje się, że pojawiło się kilka problemów. Dla FZ / MT07 możesz odejść od wideo JakeTheGardenSnake na YouTube. Jednak nie używaj ziemi, którą robi. To nie będzie działać poprawnie. W przypadku FZ / MT09 możemy przekazać instrukcje rano. Dzięki, Jason A.

  • escalonab@gmail.comescalonab@gmail.com Posty: 5Verified User

    > W przypadku FZ / MT09 możemy przekazać instrukcje rano. Jakieś wieści dotyczące tego?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy próbowałeś ponownie uruchomić oprogramowanie do dostrajania FTECU?

  • escalonab@gmail.comescalonab@gmail.com Posty: 5Verified User

    > Czy próbowałeś ponownie uruchomić oprogramowanie do dostrajania FTECU? Jak dokładnie opisałem powyżej, problem polega na tym, że witryna nie może pobrać lub renderować żądanego dokumentu PDF. Przepraszam, ale co to ma wspólnego z oprogramowaniem FTECU? Po prostu zacząłem ponownie i nie ma to znaczenia. Twoja strona ciągle powtarza: „Rendering Document: Type 11 14-17 Yamaha MT-09.pdf ... Pobieranie pobranego dokumentu ...” A potem nic się nie dzieje.

  • escalonab@gmail.comescalonab@gmail.com Posty: 5Verified User

    Aha, jeśli spróbuję uzyskać dostęp do serwera dokumentów z samego oprogramowania FT-ECU (Pomoc -> Serwer dokumentów), otrzymuję małe okienko z napisem „Błąd: Serwer w trybie offline”.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano July 2019

    Proszę odinstalować i ponownie zainstalować oprogramowanie. Przyczyną tego problemu jest to, że starsze niezaktualizowane oprogramowanie szuka starego serwera. Nawiązałeś już połączenie ze starym serwerem, ale ponieważ wkrótce został wyłączony, nie było nic do pobrania.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.