פורום תמיכה

אין כוח מ- ECU בעת ניסיון לפלאש

calvin_79@hotmail.comcalvin_79@hotmail.com הודעות: 13Verified User

הי חבר'ה, רק תוהה אם מישהו יכול לעזור לי. הרגע הבאתי את ערכת הספסל FTecu עבור ימאהה R1 2015 שלי לשנת 2015 ואני מנסה להבהב אותה אך לא הצלחתי. ה- ECU שלי הוא 2CR-8591A-00 שזה ה- ECU האירופי לשנת 2015 כפי שאני גר באוסטרליה, אז הורדתי את מפות 2015 שרציתי שתתאימו ל- ECU אבל כשאני הולך להבהב, הוא מתחתן עם ה- ECU למספר הרישיון ואז זה אומר 'מצב נכשל: אין תגובה'. ניסיתי לבקש את מזהה ה- ECU אך גם זה נכשל. ממה שקראתי זה מקורו בשום מקור כוח ממערכת ה- ECU, אלא שהוא קשור לנקודת חשמל? ניסיתי גם לעשות זאת בשני מחשבים שונים אבל יש לי אותה בעיה. כל עזרה תוערך מאוד.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

האם אתה מחבר את מקור הכוח לשקע בקיר, או לבר הארכה עם מספר שקעים ומגן מתח?

• calvin_79@hotmail.comcalvin_79@hotmail.com הודעות: 13Verified User

הי קנטו, חיברתי אותו לסר הרחבה עם שקעים מרובים.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, לפעמים השימוש במגן מתח מונע מ- ECU להשיג את הדוקרנים החשמליים להם הוא זקוק במהלך תהליך תקשורת. אני מציע לנסות את השקע היישר אל הקיר. תודיע לי אם זה לא עובד. תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון, ניסיתי לחבר אותו ישר לנקודת החשמל. ניסיתי שני מתאמי נקודת חשמל שונים בארה"ב לאוסטרליה. כאן באוסטרליה יש לנו שקעי נקודת חשמל שונים לאמריקה, אבל זה עדיין לא מצליח להגיב. מבחן הממשק - כניסות הבדיקה קוראות 0, 10, 20, 30 אז ממה שקראתי אין כוח לאקו? ניסיתי לחבר כבל מקור כוח אחר לרתמה אך עדיין אין כוח ועדיין ההודעה כשל בתגובה עולה.

הי, בבדיקת הממשק אילו מספרים אתה רואה עם כוח המחובר לרתמת הספסל וללא כוח? תודה, ג'ייסון א.

הי ג'ייסון, כשאני מחבר את כבל מקור הכוח מספרי הממשק הם 0, 10, 20, 30. ואז כשאני מנתק את הכבל המספרים זהים. רק עד שאני בעצם מנתק את ה- ecu אני מקבל מספרים שונים שלדעתי הם 7 ו 37. האם אתה חושב שיכול להיות תקלה שהרתמה?

הי, נראה שה- ECU לא רואה שום הבדל מהפעלה או לא. יש לך מד מתח? אם כן אתה יכול לבדוק את ספק הכוח שלך ל 12 וולט? תודה, ג'ייסון א.

הי ג'ייסון, בדקתי את מתח ההספק וזה קורא 12 וולט. אני חושב שזו חייבת להיות הרתמה עצמה?

קלווין, אפשר לבדוק את המשכיות לאורך כל הרתמה ולראות אם הכל בודק בבקשה. תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון, היה לי חשמלאי שיבדוק את זה ברציפות והכל נראה בסדר. ניסיתי להבהב אותו שוב, אך עדיין כתוב כי אין תגובה. מכה אותי? ECU שלי לא יתחבר לתוכנית ftecu מסיבה כלשהי.

אז אחרי כל המלית הזו עם ערכת ספסלים שלא עובדת, שילמתי כדי שיבואו לבדוק חשמלאי רכב מוסמך. הוא חושד שקעי הסיכה על הרתמה נמצאים במקום הלא נכון, ומכאן ש- ECU לא מקבל כוח. 😡

אתה יכול לפרסם תמונה של הצד ECU של רתמת הספסל? איזו ערכת ספסל רכשתם? תודה

dpHG6rUXC9YupupdbH1nT7f4

אתה יכול לפרסם תמונה נוספת של החלק האחורי של המחבר (היכן שהחוטים נכנסים למחבר) כדי שנוכל לראות איפה החוטים מותקנים בבקשה? תודה!

הי, נראה כאילו רתמת הספסל שלך מוצמדת כראוי. אנא שלחו לי בחזרה את הערכה שלכם ואבדוק אותה על ECU כאן ותראה מה יכול להיות לא בסדר. תודה, ג'ייסון א.

אוקיי ג'ייסון, יעשה. תודה

היכנס או הירשם כדי להגיב.