Forum wsparcia

licencja jest moją własnością, ale nie rozpoznaje się, gdy próbuję flashować

icy0069@hotmail.comicy0069@hotmail.com Posty: 6Verified User

Pokazuje wszystkie moje licencjonowane ecu, ale kiedy próbuję napisać ecu, mówi, że jest własnością innego użytkownika, którym jestem ja, jaki jest problem?

Komentarze

  • kevin.breeden@gmail.comkevin.breeden@gmail.com Posty: 7Verified User

    Dołącz do klubu, wyruszając w piątym dniu próbując ponownie uruchomić ECU na moim rowerze wyścigowym i nadal nie mogę go uruchomić. Nie można zdobyć nikogo przez telefon w FT, wygląda na to, że obsługa FT tutaj polega na selektywnym odpowiadaniu na post, mimo że jest teraz o połowę mniej FT na forach, niż zwykłych ludzi. Zaczyna być dość frustrująca, kiedy muszę zmusić ten rower do ponownego złożenia do testów przed kolejną rundą wyścigu.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano July 2019
  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Przepraszamy za opóźnienia, ale byliśmy zajęci próbą poprawnego działania serwera. Mając nadzieję, że twój tuner może odzyskać konto, jak najszybciej.

  • kevin.breeden@gmail.comkevin.breeden@gmail.com Posty: 7Verified User

    Czy istnieje sposób śledzenia, które licencje są przenoszone między kontami na końcu firmy? Wiem, że nie jest to śledzone na moim osobistym koncie, ale nie byłem pewien, czy można to zobaczyć na twoim końcu. Dziękuję za pomoc w telefonie dzisiaj, nie jutro co będzie z moim tunerem, rozmawiałem z nim dziś wieczorem

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tak, transfery licencji są rejestrowane, ale to jest umowa administracyjna, która zajmie trochę czasu, aby się przekopać. Głównym aspektem sprawy jest to, że licencja na ten ECU jest nadal w jego imieniu i musi zostać przekazana Tobie.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.