Forum wsparcia

1WS-8591A-70

  • Cześć Skopiowałem i wkleiłem następujące z moich pytań z witryny FTecu.inc na Facebooku Alan Stapleton Czy masz dostęp do 1WS-8591A-70 (AU) bez ograniczeń? na zdrowie
  • FTecu Inc Niestety ten plik nie jest dostępny. Musisz wysłać nam swój ECU, abyśmy mogli go utworzyć.
  • Alan Stapleton Cześć, jakieś 18 miesięcy temu, kiedy kupiłem zestaw FTecu, dostałem się na manowce i poszedłem z 1WS-8591A-30EU bez ograniczeń (również ECU nie było w stanie czytać mojego magazynu) zestaw, być może poprawiający różnice, rower wydaje się teraz działać najlepiej, jaki został zamontowany, teraz przeczytałem ECU w zeszłym tygodniu i zapisałem na moim koncie, czy jesteś w stanie odczytać zapisany odczyt ECU? wkrótce poprowadzi rower na hamowni, aby zobaczyć, gdzie jest rower. czy potrzebujesz uprawnień do odczytu zapisanego odczytu?
  • kibicuje Alan
  • PS użytkownikom MT07 mającym problemy z ustawieniem tempa pracy wentylatora, udało mi się ustawić ustawienie 85c-90c zgodnie z sugestią wsparcia FTecu.


Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć Alan, przepraszam, nie rozumiem w pełni twojego pytania tutaj. Masz ECU-70, który sflashowałeś z plikiem -30, a teraz chcesz, abyśmy utworzyli plik -70 z twojego pliku odczytu -30? Dzięki, Jason A.

  • ast11854@bigpond.net.auast11854@bigpond.net.au Posty: 4Verified User

    Cześć Jason. Nie myślałem o tym, czy to możliwe? Początkowo myślałem, że jeśli jesteś w stanie odczytać i sprawdzić, czy wszystkie parametry są w porządku, tj. mieszanka paliwowa, zapłon itp., abym mógł mieć spokój. dzięki Alan

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Allan, cóż, jeśli twój ECU ma numer części -70, ale sflashowałeś go plikiem -30, oryginalny obraz -70 zostanie utracony. Więc nie byłbym w stanie zrobić pliku dla określonego numeru części. Będziesz musiał użyć pliku, którego aktualnie używasz. Co się obecnie dzieje z plikiem w twoim rowerze? Dzięki, Jason A.

  • ast11854@bigpond.net.auast11854@bigpond.net.au Posty: 4Verified User

    Cześć Jason Żadnych problemów, rower idzie dobrze, wiem teraz, że po flashowaniu z -30eu bez ograniczeń oryginalny plik zostałby utracony, niestety brakowało mi lub nie zostałem poinformowany, że konieczne jest, aby najpierw przeczytać podstawowe ECU . i tak nie byłbym w stanie tego zrobić, ponieważ mojego kalkulatora nie ma na liście, gdybym wiedział i powiedziano mi, spojrzałbym na alternatywne tuningowanie kalkulatora. Moje pytanie brzmiało: czy możesz przeczytać mój zapisany plik, aby sprawdzić, czy wszystkie parametry są tak jak powinno być? to znaczy. mieszanka paliwowa, zapłon itp., abym mógł mieć spokój. na zdrowie Alan

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Alan, prześlij mi swój aktualny plik, a ja go obejrzę. Dzięki, Jason A.

  • ast11854@bigpond.net.auast11854@bigpond.net.au Posty: 4Verified User

    wysłano e-maila, na zdrowie Alan

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.