פורום תמיכה

לא ניתן להוריד את מסמכי ההתקנה.

escalonab@gmail.comescalonab@gmail.com הודעות: 5Verified User
נערך July 2019 in חומרה

אחר הצהריים טובים! רכשתי לאחרונה קישור נתונים ECU מהבהב Kit עבור ימאהה MT-09. מאז לא הצלחתי להוריד את מסמך ההתקנה מהאתר שלך. ניסיתי במשך כמה ימים על שני מחשבים שונים. אני לוחץ על "בקש מסמך" ולאחר מכן לחץ על "כן" כדי לעקוף את האזהרה, ולבסוף זה רק תלוי על ההודעה הבאה: "מסמך מבוקש הוא נשלט גישה ... חשבון מכיל 1 רישיונות שאינם בשימוש ו 0 מסמכים ללא רישיון. כדי להוריד מסמך יחיד ללא רישיון תואם ... טיוח מסמך: סוג 11 14-17 ימאהה MT-09.pdf ... אחזור מסמך שניתנו ... לחץ כאן אם ההורדה אינה מתחילה. " אם אני לוחץ על "הנה" זה פשוט לוקח אותי בחזרה לרשימת המסמכים שום דבר לא קורה. ברשותי רישיון ECU חוקי אחד בחשבון שלי. עזרה בבקשה! המוצר שלך הוא די יקר עד כה אני לא ממש ראיתי את הכסף שלי שווה את איכות התוכנה או האתר שלך. ללא שם: אני מצטער אם זה נשמע קשה, רק להיות כנים.

הערות

• wcs5683@gmail.comwcs5683@gmail.com הודעות: 3Verified User

האם הרשיון שלך מופעל?

• escalonab@gmail.comescalonab@gmail.com הודעות: 5Verified User

התחלתי את התוכנה Ft-ECU ו פקוק את מתאם ה- USB שלי ואת חלון popped החוצה לשאול אם אני רוצה לרשום את ממשק ה- USB לחשבון שלי ואמרתי כן. מה עוד אני צריך לעשות כדי להפעיל את הרישיון שלי?

• tannerbullert@gmail.comtannerbullert@gmail.com הודעות: 3Verified User

אני נתקל באותה בעיה. אין באפשרותי להוריד את הוראות ההתקנה. 2018 ימאהה MT-07

• abaranello27@gmail.comabaranello27@gmail.com הודעות: 1Verified User

אותו הדבר כאן, 2015 FZ-07. הדף אומר שיש לי רישיון אחד שאינו בשימוש, וכי המסמך שאני בוחר עבור הרישיון אינו תואם. בבקשה ייעץ.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אנו מצטערים על הצרות האחרונות. עם האתר החדש שלנו הגירה שרת זה נראה היו כמה בעיות. עבור FZ / MT07 אתה יכול ללכת של וידאו JakeTheGardenSnake ב- YouTube. עם זאת, אין להשתמש בקרקע שהוא עושה. זה לא יפעל כראוי. עבור FZ / MT09 אנחנו יכולים להעביר לך את ההוראות בבוקר. תודה, ג'ייסון א

> עבור FZ / MT09 אנחנו יכולים להעביר לך את ההוראות בבוקר. יש חדשות על זה?

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

האם ניסית אתחול התוכנה FTECU כוונון?

> האם ניסית אתחול התוכנה FTECU כוונון? כפי שתואר לעיל ביסודיות, הבעיה היא עם אתר האינטרנט שלך לא להיות מסוגל לאחזר או למסור את מסמך PDF הרצוי. אני מצטער, אבל מה זה צריך לעשות עם התוכנה FTECU? אני רק התחלתי את זה שוב וזה לא משנה. אתר האינטרנט שלך ממשיך אומר: "טיוח מסמך: סוג 11 14-17 ימאהה MT-09.pdf ... אחזור מסמך שניתנו ..." ואז שום דבר לא קורה.

אה ואם אני מנסה לגשת לשרת המסמך מתוכנת FT-ECU עצמה (עזרה -> שרת שרת) אני רק מקבל חלון קטן אומר "שגיאה: שרת מחובר."

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך July 2019

אתה צריך להתקין ולהתקין מחדש את התוכנה בבקשה. הסיבה לבעיה היא כי התוכנה לא מעודכנת מבוגר ממשיך לחפש את השרת הישן. יצרת קשר עם השרת הישן לפני כן, אבל בגלל שזה נלקח בקרוב לא מקוון, לא היה שום דבר להביא.

היכנס או הירשם כדי להגיב.