פורום תמיכה

טמפ 'HI אחרי פלאש?

vegasonic@gazeta.plvegasonic@gazeta.pl הודעות: 2Verified User
נערך January 2021 in GSXR 750

GSXR -750_2009 האיחוד האירופי, אחרי הבזק יש לי אור אדום וטמפרטורה גבוהה. על לוח המחוונים :( ... כשאני קורא ערכים מ- OBD (TEXA) יש לי ערכי טמפרטורה נורמליים .. אחרי שמאוורר 95 נדלק ... הכל הוא בסדר, אבל לא בלוח המחוונים .. עזרה כלשהי? ברתמת חוטי האופניים בחריצים 15 ו -16 יש לי סיכות ... חריץ 29 ריק ...

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אני לא רואה בחשבונך היסטוריה מהבהבת אחרונה. השתמשת בחשבון אחר כדי להבהב איתו את ה- ECU הזה? תודה, ג'ייסון א.

• vegasonic@gazeta.plvegasonic@gazeta.pl הודעות: 2Verified User

כן .. יש לי 2 אינטרפייסים;) חשבון: kawasakifte @gmail.com

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, איפסתי את הרישיון שלך, נסה להבהב עם קובץ המניות ולראות אם זה משנה משהו בשבילך בבקשה. תודה, ג'ייסון א.

• kawasakifte@gmail.comkawasakifte@gmail.com הודעות: 10Verified User
    נערך January 2021

תודה :) !!! אני מעלה מלאי רך עכשיו .. הכל בסדר .. אז ... עצה שלך מחזרת שוב תוכנה ללא הגבלה? :) עריכה: אני מעלה STOCK עם שינוי כלשהו (FUEL, STP ו- IGN מ- unrestricted + decel off) ויש לי HI TEMP :( .... אני מנסה שילובים רבים עם STOCK ו- stil HI TEMP: /

• kawasakifte@gmail.comkawasakifte@gmail.com הודעות: 10Verified User

אני מנסה הרבה מאוד פעמים ו: כשאני מחליף מחדש עם STOCK - הכל בסדר (יש לי תקלה ב- PAIR כי אני מסיר אותה) כשאני reflash עם Unrestricted יש לי >>> HI TEMP כשאני reflash עם STOCK + (בלבד) decel disebled (TRUE) - הכל בסדר כשאני reflash עם STOCK + IGN או עם שינויים אחרים שיש לי: HI TEMP כשאני reflash עם UNRENRICTED רך עם למשל רק "decel מושבת" (TRUE) - >>> HI TEMP ... Soo ..... אין לי רעיונות אחרים .. אני מחליף את המלאי ומשאיר אותו :( ... אתה יכול לבדוק מה לא בסדר?

היכנס או הירשם כדי להגיב.