Forum wsparcia

Nie znaleziono zarejestrowanego ECU xsr900 E3856FFB

Witam, mam problem z licencją E3856FFB A ECU JEST B90 8591A 40 XSR900 2016, próbuję połączyć się ponownie z flashowaniem mojego ecu z nowymi parametrami ale oprogramowanie powiedziało mi "nie znaleziono zarejestrowanego ecu. Czy chciałbyś kupić nową licencję dla tego ecu? ”i nie mogę ponownie sflashować mojego ecu, proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, uwaga: na zdjęciu 3 widać moje sesje z tą licencją

fwRGEJSU2XLFyGFBf7MaQnEn0m

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, zresetowałem dla Ciebie licencję, spróbuj ponownie zaktualizować Twoje ecu. Dzięki, Jason A.

  • Witam, ten sam problem, najpierw oprogramowanie Said me To licencja CESJONARIUSZ for esta ecu, next Said error, and then, tej samej początkowej problemu można przywrócić me ponownie Plis licencyjne, krok po kroku, uruchomić program, a następnie oprogramowanie zaktualizował się, następnie podłączam harnes i ecu do pc, następnie testuję połączenie, następnie włożyłem flash ecu i oprogramowanie powiedziało mi przypisane ecu i licencję, następnie powiedział, że odłączam harnes lub włączam klucz i ok, następnie powiedział, że łączę uprząż lub kluczyk włączony i ok, i na koniec błąd, powtarzam proces, a oprogramowanie pokazuje mi tę wiadomość jak na zdjęciu, pomóż mi ponownie lub jeśli zrobię coś nie tak, przepraszam za mój zły angielski.


  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, faktycznie musiałem ponownie zresetować twoją licencję. Czy flashujesz również z poprawnym plikiem numeru części dla twojego ECU? Zawsze chcesz zacząć z wyłączonym kluczykiem, gdy miga po stronie roweru lub wyłączyć, gdy miga na ławce. Podłącz zasilanie lub klawisz tylko po wyświetleniu monitu, aby wykonać wszystkie polecenia z tego miejsca. Dzięki, Jason A.

  • jason dzięki za cały ten czas mogę to zrobić !, dzięki

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.